Nowe awatarki.

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Nowe awatarki.

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Babciagramolka napisał(a):

Henia napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Bahus napisał(a):

Cały mój problem dotyczy ciągłych zmian awatarów. Dziś rano wchodzę na forum i widzę nowego sympatycznie wyglądającego użytkownika płci żeńskiej...już chcę się zabierać do "podrywania" ale coś mnie tknęło...zajrzałem na profil i co się okazało ? Okazało się , że to nasza "stara" (stażem) bardzo nie lubiąca mnie Henia....(sic ). Pomyślcie sobie sami co by było gdybym wysłał jej parę ciepłych słów? Aż strach się bać co mnie mogło spotkać.
Parafrazując:
Bardzo Was proszę nie zmieniajcie tak często swoich awatarów


Hi hi a znasz takie przysłowie ,, zapomniał wół jak cielęciem był ..,, ? Znam takiego jednego co to prezentował takie twarzowe pomarańcze . A potem co ja widzę - wąs sumiasty i pomarańcze znikły . Muszę pomyśleć nad zmianą awatara - może mnie też zaczniesz ,, podrywać " ? . Odmłodzę się , włoski Buni uczernię i będzie jak nowa


Buniu, zlituj się! Co Ty wygadujesz?!Czyżbyś zaczęła wychodzić z założenia, że na bezrybiu i rak ryba?!


A co ? Pomarzyć nie wolno ?:?
Luna19- niech no zajrzę w te oczęta - baw sie dobrze - moje towarzystwo bal wampirów robi- a dzieciaki już torby na słodycze szykują będa latać po całym miasteczku ( to Ci w Anglii ) - już widziałam stroje . Wyobrażasz sobie półtorarocznego wampira ? Strój jak z horroru- śpiochy z pelerynką

Pomarzyć?! Czy Ty dzisiaj nie masz gorączki?! wiem, że lubisz horrory, ale mylić je z marzeniami?! Nie podobne do Ciebie!

Odpowiedz na/ edytuj Nowe awatarki.