fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: O)

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
msewka napisał(a):

misia53 napisał(a):

msewka napisał(a):

A ja tak daleko mam do urlopu,że nawet o nim nie myślę.Za to dziś miałam wolne i cały dzień spędziłam na działce.Na obiad było mięsko z grilla ,sałata z pomidorami i mozarellą oraz świeżo ukiszone ogóreczki.I zimne piwko po południu,Trochę mnie słoneczko przypiekło,ale nic mnie nie boli bo smarowałyśmy się z Patrycją mleczkiem do opalania.Ale dawno się tak nie wypociłam.
Po powrocie do domku zrobiłam coś słodkiego na jutro, bo resztę jagodzianek dokończył męża kolega, który naprawił nam wreszcie komputer i w ten sposób odzyskałam laptopa.A przed snem wpadłam do Was na drinka

Ewciu! napiję się z Tobą chętnie , za te napoleonki

Misiu, u mnie w domu też je wszyscy lubią.Niektórzy robią krem z budyniem,ale dla mnie on jest kluchowaty.Odkąd zrobiłam ten,nie chcę znać innego.Bardzo się cieszę,że Wam smakował i w miarę szybko się robi takie napoleonki,prawda?

masz rację z tym kremem ,że kluchowaty, Ja od kiedy piekę Pychotkę z przepisu młodej też z takim kremem inaczej już nie robię.Jak lubisz nowości to radzę Ci spróbować, jest pyszna. Nie mój przepis ale polecam.

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)