fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: O)

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
msewka napisał(a):

kinga napisał(a):

I ja również wypije
Myślę,ze Tokijka nie miała nic złego na myśli,jutro napewno wszystko sie wyjasni

Fakt,czasami głupio się coś palnie a rozumieć to można dwojako.
Właściwie to na innych forach Misia wspominała,że się leczy (oczywiście nie na to, o co jest mała afera).I myślę,że może o to Tokijce chodziło.Tylko w związku z wcześniejszą żartobliwą dyskusją zostało to odebrane inaczej.Bo przecież zapytała ,czy Misia się leczy a nie czy ma problemy alkoholowe.Ale w sumie każda choroba to nasza prywatna sprawa i jeśli chcemy to coś o tym napomkniemy ,ale pytać za dużo nie wypada,bo w końcu nie jesteśmy bliską rodziną ,i nie musimy wszystkiego wiedzieć,co w kim siedzi.Więc wścipstwo i przewrażliwienie zostawmy innym.Zacznijmy ten dzień miło,bo słoneczko na dworze pięknie wstaje.Ewka zaraz wstaje do kompa i jedzie do pracy (stojąc ze 25 minut w korku na moście,który robią) i nie narzeka.Jedynie do pracy się mogę spóźnić,a to akurat nic strasznego.Mąż wczoraj wzięty pod włos,pomalował córce pokój.Nie chciał tego zrobić,aż w końcu przy znajomych powiedziałam,że muszę kupić farbę i pomalować pokój córki.A on na to,że pomaluje w piątek.No bo co oni by sobie pomyśleli.Siedzi facet w domu na chorobowym a żona po pracy mieszkanie maluje? To takie moje słodkie sposoby na mężusia.Troszeczkę przy innych wjechać na ambicję i je mi z ręki nie tylko pyszne potrawy.
To,żeby farba się trzymała, to dziewczynki po jednym
A w poniedziałek malowanie naszego pokoju i to następna okazja ,żeby się napić

No to Ewciu za ta farbę co by nie zlazła
Ja też zaraz odrywam sie od kompa i lecę do pracy,mało spałam tej nocy(jakoś nie mogłam)i jestem normalnie zmęczona,ale jak dobrze,ze już dzis ostatni dzien w pracy i zaczyna się weekend

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)