fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: O)

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
misia53 napisał(a):

kinga napisał(a):

misia53 napisał(a):

No to dziewczynki za pękny wikend
Ja wczoraj miałam koleżankę z mężem z Katowic i grilowaliśmy na dzialeczce.,było super
Zapiłam wszystkie niesnaski i teraz spokojnie piję

Haha Misiu zapijasz kaca jednym słowemJa dzisiaj już dobrze sie czuje,wypije jednego i zmykam,mamy bardzo dokładnie zaplanowany dzisiejszy dzien,wiec bardzo mało czasu.Czekaja nas przede wszystkim zakupy,musimy kupic Kubie strój na rugbby,ławę do pokoju i komode i mnóstwo innych rzeczyOj jak ja nie lubie takich zakupówNo to jeszczce jeden,aby dzien miło upłyną


Kinga, nie ma dla mnie nic przyjemniejszego jak robienie zakupów
Miłego dnia

Misiu ja zakupy tez lubię,ale muszę mieć dzień do tego,dzis chyba akurat to nie był ten bo mi sie bardzo nie chciało,ale ogólnie jestem zadowolona,kupiłam nawet ponad norme(3 pary butów dla mnie,których wogóle nie było w planiei enta torebka do kolekcji,której oczywiście tez nie było w planie),najbardziej ubolewam,bo nie kupiliśmy bluzy do ragbby dla Kuby,ale nie było jego rozmiaru,pani nam powiedziała,ze najwcześniej bedzie za 2 tygodnie,mam nadzieję,ze jego trener to zrozumie
Wrócilismy bardzo pózno do domu,obiad oczywiście był kupny,ale co tam raz na jakis czas można zjeść gotowcaŁawa też już stoi nowa,z komodą niestety nie wyszło dzisiaj
No wiec myślę,ze po tak dłuuugim dniu naprawdę nalezy mi się baaaardzo duzy drink

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)