Od moderatorki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Od moderatorki

Izabella napisał(a):

A to ciekawe co piszesz znalazlam ta slawna strone wz i poczytalam sobie forum w roli glownej z toba,tylko tam wystepowales pod innym nikiem chyba ?
Po przeczytaniu wielu watkow,uwazam ze bardzo dobrze moderatorzy zrobili ze cie zbanowali.
Bo byles tam glownym wichrzycielem i maciwoda obrazales wszystkich, pouczales,ludzie mieli ciebie dosc !
Pierwszym razem dostales bana,ale ci darowali bo ktos sie wstawil za toba,ale drugi raz juz nie! wiec po co udawac swietego?
Tamtejsi moderatorzy, wyjasnili uzytkownikom dlaczego cie zbanowali,bardziej zalezalo jej na innych uzytkownikach niz na tobie. Czasamy warto spojrzec na siebie z dystansem i umiec sie przyznac do bledow.


Droga Izabello (...). Zdaje się, że ( ...............) Prawdopodobnie znasz tylko kilka wątków i "sprawozdania" o mnie niektórych osób. (....). Otóż, ktoś mi (parę dni temu) już powiedział mi, że ja jestem za bardzo przesiąknięty ideami (uczciwością?), a temu komuś idzie tylko o pieniądze, dlatego z tego powodu ja mam wnerwa, a On pieniądze. Chyba na WŻ też chodziło o to samo.
Jeśli wziąc na Twój, między innymi(!), sposób widzenia i to co powiedziałem w poprzednim wątku, do którego się odniosłaś, to masz rację, jestem mąciwodą i wichrzycielem jak mnie nazwałaś. Tylko pominęłaś o główny temat/przyczynę DLACZEGOTAK MNI NAZWANO (czy nazwałaś) ...(...) , zauważyłaś tylko skutki tego.
Jestem ponadto idiotą jeśli wierzę jeszcze, że bawimy się ale w sposób uczciwy, nie kryjąc się za nickami i nie używając sobie do woli na innnych, robiąc to nie zawsze uczciwie, nie zawsze świadomie ...ale to już inna sprawa. Czasem wykorzystując pełną anonimowość posuwamy się do skrajnego(!) chamstwa (o tym nie wspomniałaś w swojej wypowiedzi, a ... robiono to ZA PRZYZWOLENIEM (!) MODERATORÓW TYCH SAMYCH KTÓRZY MNIE ZBANOWALI, a mnie z drobniejsze walono na GG po " ryjku" i kazano(!) omijać takie epitety (m inn. knur, gówno, cham) kierowane pod moim adresem. Chodziło przecież o pieniądze.
To właśnie otworzyło mi oczy na świat internetu. Jest dokładnie tak samo jak i w realu: nie ważne nic oprócz forsy dlatego zaczyna mi być obojętne wszystko: plagiaty, chamskie posty, idiotyczne "przepisy".
Niech się świat kręci dalej.
Nie bedę marnować sił na walkę bezcelową, jak też więcej odpowiadał na takie jak Twój, ukierunkowane posty.
Odpowiadałem właśnie na takie na WŻ.
Czy uważasz, że wytykanie nieuczciwości, ironiczne komentowanie pseudoprzepisów, to też: wichrzyciel, i mąciwoda, że nazwanie uporczywej głupoty; GŁUPOTĄ ... to też ... chamstwo.
Właściwie to Masz rację ... trzeba nabrać do wszystkiego dystansu, nabierz go też do mnie i spójrz z boku ale te nowe myśli już zachowaj dla siebie.

P.S.
Dość miały mnie właśnie "gołębice " i "mohery" jak i "betonowe g ... i m..""


zmieniono 2 razy (ostatnio 28 mar 2009 17:06 przez 45Kazik)

Odpowiedz na/ edytuj Od moderatorki