Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Weronka napisał(a):

Henia napisał(a):

Weronka napisał(a):

Właśnie Wokalista - ten jeden został odkryty i na szczęście nagroda cofnięta. To się nazywa prawidłowa reakcja portalu.

Jeśli wśród nagrodzonych przepisów jest więcej plagiatów to proszę zgłoś je, żeby po zakończeniu konkursu nie było afery, że nagrodę otrzymał ktoś, kto nie wysilił się aby wstawić własny przepis. Moderatorzy moga nie przyuwazyć jakiegios sprytnego plagiatu, w końcu tych przepisów jest multum!

Weronka, nie jesteś jak widzę w temacie, Wokalista jest ostatnim, który ma prawo mówić o naruszeniach regulaminu.To,że nie dodaje plagiatów, to nie wszystko!


Heniu trochę się orientuje w temacie, słyszałam o Jego dizałaniach. Po prostu proszę Go żeby nie wysuwał niepotwierdzonych sugestii, jakoby były inne przepisy-plagiaty, bo takie pisanie bez konkretnego potwierdzenia przykładami do nieczego nie prowadzi. Nie lubię, kiedy ktoś robi takie podchody, że nimy to jest 10 plagiatów "ja wiem, ale nie powiem kt" - moim zdaniem, jak "wiesz a nie powiesz" to wypchaj się z takim gadaniem. G...uzik w takim razie wie. Och, tym razem mnie już nerwy ponoszą

I masz rację. To jest taka socjotechnika a tłumacząc na nasz, to po prostu znaczy pluj na innych, sam się schowasz.Po decyzji władz strony poczuje się całkiem bezkarny.

Odpowiedz na/ edytuj Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady