Tu serwis ganimy :|

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp:

Tit napisał(a):

Kazik, nikt nigdy nie mówił, że twoje przepisy są złe, wręcz przeciwnie, wszyscy cię chwalą jako kucharza. Wiele razy odsyłałam cię od awantur do konstruktywnej roboty. Ale niestety na forum stajesz się nieznośny. W dodatku reprezentujesz mentalność Kalego - jak ja jestem nieprzyjemny, złośliwy to dobrze, ale jak ktoś wobec mnie jest nieprzyjemny i złośliwy to obrażam się i zabieram swoje zabawki do domu... Ech.... jak dziecko. Pozdrawiam Tit.


Tit, bardzo proszę : CHOCIAŻ RAZ odnieś się to tematu głównego, a nie do wycinka wygodnego.
Moralność Kalego ... a może to odniesiesz do kogoś innego również(!).
Zdaje się MŚCIWOŚĆ to właśnie działanie rozkapryszonego dzieciaka.
Odnosisz się do przepisów, a temat zasadniczy pomijasz , traktują mnie ZNOW jak gowniarza z piaskownicy. Odsyłać do konstruktywnej roboty to w końcu ... zastanów się (zwrot jak do gówniarza , podległego pracownika) boli VCiebie jak cokolwiek Ja Tobie zarzucam i w zasadzie (przejrzyj watki i posty!) ..odpowiedzasz dopiero jak wstawię ironiczny post. Dla Ciebie toi sarkazm, a ja wiem, że DOPIEROP WTEDY się odezwiesz i to w pierwszym rzędzie wypiszesz epistołę pod moim adresem (oklepany schemat/slogan), a i to tylko odpowiadasz na tyle na ile Ci wygodnie, pomijając REGULARNIE meritum, mijając się nieraz z prawdą. (Przykład: odmowa przeniesienia moich przepisów spod nicka 45Kazik w nawiązaniu do odpowiedzi Dobrego: on by przeniosł ale TO NIE OD NIEGO JUŻ ZALEŻY, ...przeczytaj sama co napisałąs: ONI NIE ZGADZAJĄ SIĘ) ...robisz ze mnie głupiego, czy traktujesz jak dzieciaka z piaskownicy?!
Tyle (znów?!) mojej impertynencji etc.etc.

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis ganimy :|