Chwalimy się;

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Chwalimy się;

iziona
  • iziona

  • Posty: 76
  • Przepisy: 1306
  • Artykuły: 0
misia5 napisał(a):

iziona napisał(a):

misia5 napisał(a):

iziona napisał(a):

Misiu piękne wyroby, ale ja też muszę się pochwalić swoimi. U mnie wielkie wędzenie było w sobotę


Ale śliczne Jakiego drzewa używacie do wędzenia? Pytam, bo masz śliczny kolor szynki. Moja jest ciemniejsza i albo to zależy od drzewa, albo wysokości na jakiej wiszą szynki przy wędzeniu.

Misiu myśle, że to zależy od wysokości na jakiej wiszą, nasze wisiały prawie dwa metry od paleniska bo wcześniej nam za szybko się spiekały. Drzewo na początek mokra olcha, a potem sucha jabłoń. Fakt wyszły mężowi tym razem piękne te wyroby i w smaku i kolorze.


My też używamy jabłoni i śliwki czasem Nam pierwszy raz się strasznie spiekły, bo mąż za mocno zapalił i dał je nisko. Teraz wędzie "spokojniej". Człowiek uczy się na błędach. Pokazałam mu Waszą wędzarnię i aż mu się oczy zaświeciły Coś mi się zdaję, że będzie zmieniał wygląd naszej

Dokładnie tak jak mówisz, uczymy się na błędach, a wędzenie wbrew pozorom jest trudne. Dobra wędzarnia to podstawa mój mąż tez cały czas myśli jak by naszą polepszyć, marzy mu się taka profesjonalna, ale my mamy wszystko na działce kawałek od domu i szkoda inwestować bo złodzieje potrafią wynieść wszystko. Jednego roku wynieśli na złom nawet taką starą wannę która służyła do łapania deszczówki z dachu altanki.

Odpowiedz na/ edytuj Chwalimy się;