co dzisiaj na obiad?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: co dzisiaj na obiad?

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
msewka napisał(a):

Henia napisał(a):

msewka napisał(a):

dusia30 napisał(a):

Wiesz co,woda jest chyba nawet większym żywiołem niz ogień.Ogień możesz ugasić wodą,a wody nie zatrzymasz.To straszne co się dzieje przez tą powódź.Moja rodzina,która mieszka na południu Polski straciła wszystko,zostali w jednych ubraniach,tak jak ich ewakuowali łódką.

Zastanawia mnie, dlaczego premier nie ogłosił klęski żywiołowej.Na co czeka? Czy to przez nadchodzące wybory? Wiem, że to nie to forum, ale jestem oburzona.

Ewa, ogłaszając stan klęski żywiołowej przesuwa wybory o co najmniej 3 miesiące. A notowania Komorowskiego lecą na łeb i szyję. Za 3 miesiące to mu może zabraknąć i 3%.Stąd jest jak jest. Bardzo współczuję Twoim krewnym. to straszne w jedną chwilę stracić wszystko!

Heniu, to Dusi bliscy ucierpieli w powodzi.Tak tylko dla sprostowania.A co do wyborów to nie chce mi się nawet mówić, skoro są ważniejsze niż ludzie , to kogo taki prezydent ma reprezentować?

Przepraszam, jakoś źle się doczytałam, ale na prawdę serdecznie Im współczuję!
Dla polityków wybory są ważniejsze! Zrobią sobie kampanię wyborczą kosztem powodzian i tyle. Wrócą do swoich gabinetów i dalej będą mysleć o napełnieniu swojego korytka a nie jak pomóc ludziom! Gorzkie są moje słowa ale od kiedy zachorowałam i nie mogę podjąć pracy namacalnie odczułam kim jest szary człowieczek i już nie mam złudzeń!

Odpowiedz na/ edytuj co dzisiaj na obiad?