Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jakie zdjęcia do przepisów

Babciagramolka
Pyza napisał(a):

Buniu, wszystko byłoby w porządku gdybyś tamte zdjęcia usunęła a są nadal więc nie dziw się i nie dostałaś bury tylko rozmawiamy Moderator też człowiek i ma prawo do słabości - może kogoś bardziej lubić albo mniej...


Jeśli usunę zdjęcia po wstawieniu to system naliczy punkty karne ( tak to jest ustawione ) więć za mój błąd ktoś poniesie karę . Nie postąpię tak. Mój błąd - moje konsekwencje . Nie moze być tak , ze użytkownik z nieświadomości ( a chodzi tu o użytkownika który dopiero co pojawił sie na stronie ) coś robi - ja to przegapiam a potem ten ktoś na tym cierpi . Głupsze wpadki i buble są na stronie i nie wydaje mi się by akurat ten był najbardziej kłującym w oczy. Ale jeśli tak jest to spróbuję opisać wszystko Adminom i poprosić o to by użytkownikowi odjąć ten 1 punkt za to zdjęcie a nie odejmować punktów karnych.
A użytkownika o którym mówimy serdecznie przepraszam ( pewnie wie , że o niego chodzi ) za to , że został wplątany w całą sprawę przez moje ocenne podejście do zdjęć .

A co do tego co napisałaś -- Moderator choć też człowiek to nie ma prawa oceniać przepisów wg tego czy bardziej czy mniej kogoś lubi . Nawet najdurniejszy ( przepraszam ) przepis muszę wstawić choć mam o jego autorze krytyczne zdanie o ile jest zgodny z wymaganiami Regulaminu .Mogę sie wściekać na rosoły z 2 litrów wody na 2 skrzydełkach ale nie mogę nie wstawić bo ktoś tak gotuje i ma do tego prawo , tak samo jak inny ma prawo do jadania mizerii na słodko, ogórków z miodem ( to ja ) .

Mogę tylko obiecać , że zdjęciem się zajmę .


Odpowiedz na/ edytuj Kilka uwag o tym jak pisać przepisy by były zgodne z nowymi zasadami