Ksiazki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Ksiazki

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
ulcia21 napisał(a):

Anula napisał(a):

kinga napisał(a):

Anula mialas super pomysl z tym forum
Uwielbiam ksiazki,uwielbiam czytac i bardzo ubolewam nad tym,ze nie jestem w Polsce gdzie oczywiescie mialam wiekszy dostep do nichOstatnio przeczytalam-;Mezczyzna i chlopiec:,autora oczywiscie nie pamietam,a ksiazke juz oddalam,wiec nie moge napisac,ale ksiazka byla bardzo fajna-polecam

Kinga,ja tez uwielbiam ksiazki,moze nie zbyt ambitne(takie tez mi sie zdarza czytac ale w stosunku ok 1-50 tz jedna z literatury ambitnej reszya dla rozrywki)Ksiazki sciagam z internetu,czasem cos mi sie uda pozyczyc od ludzi.Kocham ksizki Joanny Chmielewskiej,zawsze choc bym miala nie wiem jakiego dola to jej literatura wywoluje usmiech(o ile nie rycze smiechem) na mojej twarzy.Ostatnio przeczytalam 4 tomy Anne Rice(autorka ,,Wywiadu z wampirem,,)pt.,,Czarownice z rodu Mayfair,,polecam

Rowniez uwielbiam czytac.Co prawda nie mam czasu od paru lat Ale kocham J.Chmielewska mam jej wszystkie ksiazki i czesto po nie siegam.

Ulcia lejesz miod w moje serce,a ktora ksiazke pani Joanny lubisz najbardziej?Ja Lesia i Cale zdanie nieboszczyka

Odpowiedz na/ edytuj Ksiazki