Mam dość !!!!!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Mam dość !!!!!!!!

Babciagramolka
Kathlyn napisał(a):

zewa napisał(a):

A może ktoś myśli, że za zdjęcie na stronie głównej też są punkty

I po co zaraz te złośliwości? Nic takiego z wypowiedzi Elki1986 nie wynikało. Jako osoba ze "świeżym" stażem być może lepiej czuje się na starcie widząc, że jej przepisy trafiają na stronę główną. Czy nie może zadawać pytań o sprawy które mogą być dla doświadczonych użytkowników nie warte uwagi lub oczywiste? Zewsząd nagonki na plagiatorów i nabijaczy punktów (doskonale rozumiem dlaczego, i macie rację po stokroć!), ale często mam wrażenie że nowi użytkownicy na stronie z góry mają przechlapane w opinii niektórych starych wyjadaczy. No, ja już na pewno mam


Masz dużo racji - ale nie dziw się proszę jak dużo osób reaguje nerwowo na te wieczne pytania o punkty . Jak ktoś ledwo pojawi sie na stronie a już zaczyna się martwić o to ile za co może punktów zdobyć to ,, starzy ,, reagują nerwowo. Zobacz co się dzieje . Jestem na stronie prawie 3 lata , prawie 39000 punktów , rangę Złotego Eksperta i wstawione 1883 przepisy ( wszystkie ze zdjęciami ) . A ilu z nowych ma więcej niż ja , lub ma rangi Srebrnego Eksperta za masówkę bez zdjęć . I za te punkty biorą nagrody . Pomyśl jak ja się czuję ?
Więc nie dziw się proszę .
Wiele nowych osób widzę zaaklimatyzowało się fantastycznie . Wstawiają super przepisy .Mają ciekawe zdjęcia . ale nie widać by wstawiali byle więcej .
Wszystko więc zależy od tego jak się ,, nowy " zaprezentuje i na jaką opinię sam sobie zapracuje .

Odpowiedz na/ edytuj Mam dość !!!!!!!!