, Nie rozumiem jak takie przepisy-gnioty przechodzą przez moderację! Przecież to jakiś bełkot! Spodziewam się teraz lawiny jedyneczek (chociaż ja tych bzdur nawet nie oceniam) od tego użytkownika albo jemu pokrewnych np. iwa643 - a tak w ogóle to coś mi się wydaje, że to jakieś konta jednej i tej samej osoby o bzdury z tym samym stylu ..., Zresztą, ja jak zwykle się pewnie czepiam, ale poczytajcie sami ich przepisy i będziecie mieli wtedy własne zdanie., Żenadą jest i wstyd przynosi portalowi, że takie przepisy wygrywają miesięczne albo tygodniowe rankingi...Wydawało mi się, do czasu, że właścicielom strony zależeć będzie bardziej na jakości a coraz boleśniej dociera do mnie bylejakość i przykro mi z tego powodu bo, jak wielu innych, staram się i wstawiam tylko przepisy własnoręcznie przygotowane i sprawdzone" /> , Nie rozumiem jak takie przepisy-gnioty przechodzą przez moderację! Przecież to jakiś bełkot! Spodziewam się teraz lawiny jedyneczek (chociaż ja tych bzdur nawet nie oceniam) od tego użytkownika albo jemu pokrewnych np. iwa643 - a tak w ogóle to coś mi się wydaje, że to jakieś konta jednej i tej samej osoby o bzdury z tym samym stylu ..., Zresztą, ja jak zwykle się pewnie czepiam, ale poczytajcie sami ich przepisy i będziecie mieli wtedy własne zdanie., Żenadą jest i wstyd przynosi portalowi, że takie przepisy wygrywają miesięczne albo tygodniowe rankingi...Wydawało mi się, do czasu, że właścicielom strony zależeć będzie bardziej na jakości a coraz boleśniej dociera do mnie bylejakość i przykro mi z tego powodu bo, jak wielu innych, staram się i wstawiam tylko przepisy własnoręcznie przygotowane i sprawdzone" />

Nie wytrzymałam...

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Nie wytrzymałam...

Tit napisał(a):

W nowych konkursach planujemy aby liczyła się suma punktów a nie średnia, więc zasady oceniania się całkowicie zmienią. Każdy głos oddany na przepis będzie "dobrym" głosem. Jedynka nie będzie oceną negatywną ale najniższą pozytywną.

Lucy ja nikogo nie przywracałam Kazik wszedł tu sam z nowym nickiem. I przepisuje swoje stare przepisy na nowe konto. Chciał, żeby mu przywrócić automatycznie jego przepisy, ale byli właściciele gotujmy się ostro sprzeciwili. I on mnie molestuje właśnie o to, żeby mu z automatu przepisać na nowe konto. Pech Kazika polega na tym, że musiałby to zrobić dobry, a on może i dobry, ale cięty na Kazika strasznie....



Dopiero zauważyłem, że znikł moj komentarz do tego posta, dziwne czyżby cenzura powróciła?
Powtórzę więc częściowo, całego wykasowanego posta nie pamiętam:Tit, może przydałoby się upublicznić te teksty molestujące o przeniesienie moich przepisów spod starego nicka. Tylko z datami bardzo proszę i CAŁE teksty bez obcinania, łącznie z Twoimi odpowiedziami, tak na forum jak i na P.W.

Co do tego, że Dobry jest na mnie "cięty strasznie" świadczy tylko o ...(pominę milczeniem). Tym bardziej ze faktycznie nie znam powodu tak zapiekłej nienawiści i takiej wielkiej satysfakcji z czynienia radości własnej z powodu WIELKIEJ ZEMSTY.

Odpowiedz na/ edytuj Nie wytrzymałam...