fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: O)

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
iwi69 napisał(a):

kinga napisał(a):

Ja juz wszystko pokończyłam,wszystko pogotowałam i muszę Wam powiedzieć,ze pierwszy raz zupełnie samodzielnie przygotowywuje WigiliePierwszy raz gotowałam wigilijną kapuste,wyszła mi pyszna,wzorowałam się na przepisie Pyzy,chociaż zrobiłam troche inaczej,przede wszystkim dodałam łupany groch,mój synus stwierdził ze barszcz(jego ulubiona potrawa)smakuje zupełnie tak samo jak u babci,a mój mąż kosztujac kapustę powiedział,ze jeszcze lepsza jak w Polsce na Wigilii
Na jutro zostawiłam sobie tylko robienie sałatek gdyż w pierwszy dzień świąt mamy gosci,dziś zrobiłam nawet sos grzybowy do gołąbków.Jutro jeszcze do pracy,ale już na krótko,a pózniej szybciutko sałatki,kompot i czas wolny dla mnie do wieczora
a teraz mimo iz nie ma nikogo pewnie to i tak sie napije,bo wydaje mi sie ze w pełni zasłużyłam


Ja sie z Toba napije bo wpadlam zobaczyc jak ida prace w kuchni.Ja jutro tylko pierogi z kapusta i grzybami,barszcz,karp(kupiony w polskim sklepie nawet nie mowie ile kosztowal) uszka mam juz gotowe,sledzie tez,dzisiaj szalalam ze scierka w domu i dekorowalam stol.

No to chyba zostałyśmy we dwie IwiWyobrażam sobie ile kosztował karp w polskim sklepieJako,ze cała nasza trójka nie przepada za karpiem kupiłam normalne rybne filetyA teraz zdrówko

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)