Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Wokalista
  • Wokalista

  • Posty: 77
  • Przepisy: 543
  • Artykuły: 0
Henia napisał(a):

evita0007 napisał(a):

luna19 napisał(a):

bernika napisał(a):

a ja mam małe ale odnosnie ostatniego nagrodzonego tych kuleczek szpinakowych. .. bo identyczny przepis został dodany na tej stronie http://www.kotanyi.nagrodynka.pl/przepis/knedle-szpinakowe-z-sosem-pomidorowym i tam nie ma słowa i sosie bolońskim łowicz tylko o pomidorowym (i tez ten przepis na stronie kotanyi startuje w ich konkursie). no wiec w końcu jak to danie zostało przygotowane? z łowiczem czy bez? a moze jedno zdjecie dopasowuje sie do kilku potraw w zaleznosci do widzimisie? a to chyba nie jest zgodne z regulaminem?
aha no i luna znalazł ze na stronie kamis to samo danie tez jest wykorzystena ale z sosem kamis wiec co to ma znaczyć?



tak tak ... właśnie.. tez to zauważylam i tez jestem ciekawa... Kamis czy Łowicz?


Luno tam knedle tu klopsiki hihi chyba ktoś chce na siłe nagrody zdobywać ^^

Evita, każdy sposób zdobycia nagrody jest dobry! Użytkownicy zasypywani mailami żebrzącymi o głosy, proszą mnie o pomoc.W tej sprawie nic nie mogę, ale dyskusja na temat tych maili trwa już co najmniej od wczoraj a ten Pan w dobrym samopoczuciu spamuje dalej.Nic nie ważne, tylko cel!Bez godności, ale z nagrodą! Więc nie dziw się drobnym podmiankom Kamisa na Łowicz!



Jeżeli ten Pan.. to ja..
To bardzo źle Pani myśli..

Odpowiedz na/ edytuj Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady