Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Wokalista napisał(a):

Henia napisał(a):

Netka napisał(a):

Ciekawa jestem,czy gdybym to ja zwrocila Ci uwage wprost(a mialam taki zamiar)to czy wychwalabys mnie tutaj...pewnie nie.Podlizujesz sie.I to bardzo.

Prosiłam osoby,które do mnie pisały,żeby napisały o sprawie na forum, niestety nikt tego nie zrobił.Wiem,że miła atmosfera na stronie jest bardzo ważna, ale do wyjaśnienia tej sprawy ona i tak nie jest przyjemna! Użytkownicy jeszcze wczoraj dostawali te wiadomości,potem jak widzisz był atak na moderatora i próba skłócenia moderatorów. Co będzie dalej? A gdyby osoby, które są nie zadowolone napisałyby na forum z podaniem nicka tej osoby, myślę,że sprawa skończyła by się szybciej.



Myślę że jednak... "użytkownicy" nie umieją czytać dat wysłania wiadomości... Nie wiem kto... ale.. wiem że albo nie umie czytać albo nie zna się na kalendarzu..

Ma Pan 20 lat, kto Pana nauczył takiego zachowania?! Nie Pan pierwszy próbuje tutaj wprowadzać swoje rządy, tylko drobny szczegół w tym,że nikogo z tych co próbowli tu już nie ma. Mami Pan ludzi swoimi uniesieniami miłosnymi, to jest żałosne.Pomijając to,że Panna Młoda ma 16 lat! Zdążyłby Pan zarobić na ten pierścionek.Zresztą nie wyobrażam sobie, żeby mi się oświadczano wyżebranym w ten sposób pierścionkiem. Trudną sytuację materialną, o której Pan pisze,można rozwiązać pracując albo udając się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.Na pewno strona kulinarna do tego nie służy.Myśli Pan,że jest jedynym użytkownikiem w trudnej sytuacji na tej stronie?! Tylko pozostali cenią sobie swoją godność! I jeszcze jedna uwaga, to nie jest rozmowa w barze z kolegami, proszę pisać normalnie, powyższe pańskie wpisy sugerują,że jest Pan bardzo niedojrzały emocjonalnie.Ale jak się wejdzie miedzy wrony, trzeba krakać jak i one. My komunikujemy się normalną polszczyzną, czego żądamy również od Pana, jeśli chce nam Pan przekazać jakieś treści.

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 mar 2011 11:54 przez Henia)

Odpowiedz na/ edytuj Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady