Chwalimy się;

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Chwalimy się;

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Pyza napisał(a):

msewka napisał(a):

Pyza napisał(a):

gratuluję Wam Dziewczynki!

zdolne jesteście i nagrody, jak najbardziej, Wam się należą

Pyzo, jak mniemam Ty też masz na koncie nagród bez liku z doradcówsmaku? Pochwal się, a moje skromne wypociny zbledną i pękną jak bańka mydlana!


Nie będę się więcej chwalić nagrodami bo niektórych to bardzo uwiera...jestem zarozumiała, wredna i zachowuję się jakbym zjadła wszystkie rozumy...
Pozdrawiam zawistników i dam im radę - zamiast marudzić weźcie się do gotowania i bierzcie udział w konkursach bo kto nie gra nie wygrywa - to prawda stara jak świat!

Pyzo droga, a czym Ty się przejmujesz? Ja zawsze powtarzam, że są ludzie i ludziska. I tym co wygrywasz powinnaś się cieszyć i nie przejmować się tymi, którym to przeszkadza. Znasz swoją wartość i powinno się brać przykład z Twoich poczynań kulinarnych, jak i jeszcze kilku osób( które ja osobiście cenię, ale nie będę wszystkich wymieniać ). I na przekór tym zazdrośnikom chwal się tym co wygrasz ( ja się bardzo cieszę z nagrody, którą otrzymałam ), bo to jest efekt Twojej i tylko Twojej pracy. A inni jak pisałaś niech wezmą sie do roboty, to i może ich spotka jakiś sukces.

Odpowiedz na/ edytuj Chwalimy się;