Galeria fotograficzna.

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Galeria fotograficzna.

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Doro napisał(a):

kinga napisał(a):

Doro napisał(a):

kinga napisał(a):

I jeszcze jedno ostatnie przedstawiajace nas

Cudowna para z was i wy wygladacie szczesliwie zakochani czy nie mam prawdy

Masz racje Doro,moze juz nie ma tych wielkich porywów serca jakie byly na samym poczatku,ale caly czas miedzy nami iskrzy i to jest wazne

I u mnie jest to samo , chociaz jestem starsza od ciebie ale jak ktos chce to potrafi kochac ze wzgledu na okolicznosci Sa oczywiscie przypadki, ze nic nie da sie uratowac, to niestety przykre

Doro po pierwsze,nikt tu od nikogo nie jest starszy(nie bedziemy wieku sobie wypominac)najwazniejsze,ze wszystkie jestesmy mlode duchem i sie dogadujemyJa zawsze mialam szczescie do starszych kolezanek,moja przyjaciólka i zarazem najblizsza sasiadka jest 13 lat starsza odemnie dziewczyna,moja bardzo serdeczna kolezanka,ktora poznalam w Niemczech(jest z moich stron)i z ktora do tej pory utrzymuje kontakty jest starsza odemnie 17 lat(równie dobrze moglaby byc moja mama),no i wreszcie tutaj mam rowniez bliska kolezanka litwinke,ktora jest starsza odemnie o 12 lat.Z zadna z nich nie mam problemu wiekowego,wazne jest to,ze jestesmy sobie bliskie i ciagle mamy o czym rozmawiacNo i tak sie rozpisalam,ze z tego wszytkiego zapomnailam co mialo byc po drugie

Odpowiedz na/ edytuj Galeria fotograficzna.