Jak myslicie ?? ;-))

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jak myslicie ?? ;-))

Babciagramolka
Senqa napisał(a):

Pytam bo do mnie weszla pewna kobieta,ktora widac chciala by uzasadnic swoje zachowanie w temacie ;-))) no weszla dala mala ocene i sobie poszla
I ciekawi mnie wlasnie dlaczego wystawila mi tak nisko,arzdy nacisnac mala ilosc gwiazdek potrafi,ale uzasadnic trudniej ;.-)


Ale to nie jest tak ,że każdemu musi się podobać nasz przepis .Jeśli ktoś oceni Twój przepis na 2 lub 3 to widocznie mu się ten przepis nie podoba .Dobrze by było gdyby to uzasadnił ale nie ma takiej konieczności . Każdy z nas wstawiając przepisy na strony kulinarne musi się liczyć z tym , że poddaje je ocenie innych . Jeśli boli Cię niska ocena to zawsze możesz zapytać osobę która Cię tak oceniła na prywatnych wiadomościach co w przepisie się nie podobało . Zaznaczam ,, zapytać " a nie mieć pretensję bo to różnica . Często spotykam się z tym , że np moje przepisy nie wszystkim odpowiadają bo mam kontrowersyjne połączenia smakowe . I jak ktoś przyzwyczajony jest do tradycyjnej kuchni to może mu się przy czytaniu przepisu na łososia marynowanego w lawendowej herbacie i miodzie uważać , że ,,cuduję " - i do chwili kiedy się nie zetknie z takim smakiem ma prawo tak uważać .I nie mogę sie obrazić , że ktoś mi postawi 1 - bo tak ocenia ten pomysł.
Ale problem nie w tym , że ocenimy komuś przepis lub nawet któryś z kolei przepis negatywnie ale w tym jeśli ktoś wchodzi w nasze konta i w przeciągu kilku sekund klika 20 razy 1 przy kolejnych przepisach lub zostawia głupawe komentarze . W takim działaniu widać wyraźnie złośliwe działanie .
A to , że ktoś mnie postawi gorszą ocenę nie oznacza , że ja muszę się odwdzięczyć tym samym . Warto oceniać przepis ,a nie osobę która go wstawia . Tak to już jest , że przecież nie wszystkich lubimy jednakowo- ale to że za kimś nie przepadam nie oznacza przecież tego że nie mogę stwierdzić , że gotuje genialnie , albo cos fajnego napisał . Oceniam przepis i tekst - nie osobę i tyle.


zmieniono 2 razy (ostatnio 29 paź 2010 21:46 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Jak myslicie ?? ;-))