fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: O)

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
kinga napisał(a):

misia53 napisał(a):

kinga napisał(a):

misia53 napisał(a):

kinga napisał(a):

misia53 napisał(a):

kinga napisał(a):

I mnie równiez głowa nie boli,chociaż impreza skończyła się o 3.30 nad ranemNie miałam sił nawet sprzątac,wiec wszystko pozostawało,kiedy dziś wstałam z zamiarem robienia porządków,okazało się,ze mój kochany mąż wszystko posprzątał,poustawiał na swoje miejsce,a ja mogłam sie spokojnie napić kawy

Och jaka szkoda ,że męzowie są niepodzielni


Misiu,ale ja niestety nie mam tak zawszeWłasnie wczoraj miałam rozmowę z moim mężem na temat obowiązków w domu,troche mu wjechałąm na ambicję,bo dowiedział sie ode mnie,ze jak wraca z pracy to obiad jest juz przygotowany zjada go,wypija kawkę i siada przed laptopem,albo telewizorem i tak cały wieczór.Ja pracuje co prawda krócej od mojego męża i jestem szybciej w domu,dlatego cała robota jaka jest w domu czyli gotowanie,sprzątanie,prasowanie spada na mnie,no i wczoraj sie zbuntowałam i to wszystko wygarnęłam mezow,i chyba dotarło bo rano mnie bardzo mile zaskoczył

No tak to już jest, że męzów naszych co jakiś czas trzeba uświadamiać:
A ja mślalam,że Twój mąż jest taki wspaniałomyślny od zawsze a on jednak po naukach jak większość

Misiu mój mąż jest wspaniałomyślny,jak najbardziej tylko jak Ty to fajnie napisałaś,po naukach jest takiAle ważne,ze on te moje kazania i nauki bierze sobie do serca

Kinia za duzo też nie ciśń mu do tego serca , bo mu się nie zmieści
Oj ja już mam chyba dość tego rumu

Misiu nie wierzę włąsnym oczomTy napisałaś,ze masz dość rumuNa pewno Ty to pisałaś

Oj Kingo , ja w to nie wierze, Misia nie byla chyba zdrowa jak to pisala

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)