Popołudniowe ploteczki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Popołudniowe ploteczki

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Mirka227 napisał(a):

teresa.rembiesa napisał(a):

kinga napisał(a):

msewka napisał(a):

iwi69 napisał(a):

misia53 napisał(a):

msewka napisał(a):

iwi69 napisał(a):

Hejka.Ja w tym miesiacu to nic chyba nie ugotuje,to znaczy cos szybkiego i tyle.To jest miesisac ciaglej gonitwy.W pracy juz mozna dostac kota i na dodatek jeszcze wymyslili jakies szkilenie.Mieli caly rok na to nic nie robili tylko teraz sobie przypomnieli,ze musza to zrobic jeszcze w tym rokuCzlowiek przychodzi do domu z "kwadratowa" glowa .Nie mam ochoty na nic.Jedyne czego chce to spokoju a nie ...prosze pani prosze pani a to .........oby przezyc ten grudzieñ

Kinia ja to znam i podaję Ci rękę.Ja też już czekam świąt jak zbawienia, bo mam dość.Wczoraj kark mnie tak bolał,że nie wiedziałam co robić.Ile można w tej samej pozycji pisać i pisać a w trakcie co chwilę ktoś wchodzi i czegoś chce.Rozdwojenie jaźni totalne.

hmmm......czyżby Iwi się w Kinię zamieniła

Chyba tak......Msewka byla taka zaspana,ze mnie pomylila z Kinia

Sorki Iwi, to faktycznie świadczy o moim przemęczeniu.Takiego błędu normalnie bym nie popełniła.Chciałam wczoraj choć na chwilę do Was wpaść i to chyba nie był dobry pomysł.Wygłupiłam się tylko.Dziś niestety też nie czuję się lepiej , ale jutro już powinnam skończyć i psychicznie odpocznę.
Bardzo Cię przepraszam, mam nadzieję że się nie gniewasz na mnie?

Nie wiem jak Iwi,ale ja sie nie gniewam
Oj a ja myślałam ze tylko to ja jestem tak wymęczona,wiedze ze jest nas tu wiecej,ale oby do świat,pózniej bedziemy odpoczywac

Kingo póżniej to nawet nie odpoczniemy bo ja tak mam że jak jestem bardzo zmęczona (urobiona)to nawet spać nie mogę i koło się zamyka.

Skąd ja to znam?

Bardzo wam wspolczuje ale wasi mezowie napewno sa zadowoleni z Was

Odpowiedz na/ edytuj Popołudniowe ploteczki