Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Noruas napisał(a):

zbysiowa napisał(a):

Noruas napisał(a):

zbysiowa napisał(a):

pacpaw napisał(a):

Noruas napisał(a):

A ja bym poprosiła o sprawdzenie moich ostatnich przepisów. Starałam się dodawać przepisy z co najmniej dwoma warzywami (nie z puszki i nie mrożone), ale nie dostałam żadnych punktów dodatkowych. W tych przepisach warzywa "grają główną rolę" więc tym bardziej nie rozumiem czy są jakieś jeszcze nie podane wymagania...


Warzywa to nie wszystko. Liczy się kolor


Między innymi, ale trzeba też pamiętać o składnikach, nie może być warzyw z puszki, konserwowych, czy kiszonych. Przecież chodzi o to abyśmy zastąpili nowalijki których jeszcze nie ma, tym co jest aktualnie dostępne. A nowalijki kojarzą się wszystkim chyba z wiosną, więc ze świeżością i z kolorami


W żadnym z przepisów nie używam warzyw konserwowych, z puszek czy kiszonych... więc co konkretnie jest nie tak z pozostałymi? Pytam bo w tym momencie absolutnie nie wiem za które przepisy pkt dostała za które nie, czym się kierować przy dodawaniu następnych...
BTW. na każdej waszej stronie wyskakuje mi komunikat "zostało wykryte zagrożenie". Nie chcę zawirusować rodzicom komputera więc znikam

Kapusta kiszona, groszek...


Kapusta kiszona Chodzi CI o tą na zdjęciu? Nie ma jej w składzie, jest tylko propozycją podania...-.-
Czyli rozumiem, że jak się użyje kilka kategorii warzyw i poda je z kapustą lub innym warzywom nie podpadającym pod kategorie to już przepis nie zalicza się


Poproszę o odp na moje pytanie.
Nie podoba mi się, że kategoria opisana jest tak niedokładnie. To wprowadza w błąd. Bo się dodaje i stara się przestrzegać wypisanych kategorii, a potem nagle dowiaduje się, że są jakieś dodatkowe kategorie. Że cebula to nie warzywo. Że jak podam propozycje podania z kapustą kiszoną (nie w przepisie) to niezależnie ile warzyw nie użyje to warzywne nie jest...
Czyli najlepiej byłoby dodawać dania wegańskie bez mięsa i ryby, a na wszelki wypadek nie podawać z makaronem czy ryżem bo będzie dominować w jedzeniu? A czy jak wymyśle zupę warzywną to woda zostanie uznana za składnik dominujący (przez analogie do przypadku ryby)

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy