Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Doro napisał(a):

teresa.rembiesa napisał(a):

Henia napisał(a):

teresa.rembiesa napisał(a):

mirkakropka napisał(a):

Ja ostatnio dodałam przepis na Potrawkę Meksykańską, moderatorzy nie dodali go pewnie dlatego,że w opisie przyznałam się,że to przepis z gazety ale chciałam się nim z Wami podzielić,ale jak widzę,ze Myszaaa dołączyła do społeczności wczoraj i wczoraj dodała 5 przepisów i to żywcem ściągniętych ze strony BIEDRONKI to mnie krew zalewa. Coraz mniej ta strona mi się podoba

Zrobiłaś bardzo dobrze że napisałaś skąd masz przepis.Poczekaj jeszcze może go dodadzą a jak nie to wpisz go na forum z notatką skąd pochodzi.
A że strona Ci się nie podoba to nie Ciebie jednej mnie też.
pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Teresa, przepraszam, czy ktoś nas tutaj trzyma na siłę? Jestem tu od roku i nie zauważyłam, żebyś w jakikolwiek sposób zaangażowała się w życie strony, wiec po co to malkontenctwo?! Żeby było lepiej ludzie muszą razem się o to starać. A w porównaniu do kilku innych stron kulinarnych to tu jest całkiem dobrze! Mam nadzieję, że nie pogniewasz się za szczerość! Pozdrawiam!

Jejku Henia nie było moim celem Cie zdenerwować. Nie chodzi mi o całe Gortujmy tylko o tę konkretną str. Bardzo mi się nie podoba, że kilka osób robi to co nie powinno. Od tego są wyznaczone osoby,a jak nie mogą sobie poradzić co widać,to niech chociaż docenią pracę takich jak Ty.

Tereniu , podzielam twoje zdanie....obserwuje od dawna ten watek i mysle ze masz racje....sa osoby od tego ktore zajmuja sie tym na codzien..i ktore troche pomocne sa ale nie przesadzajmy z ta pomoca....tak bylo i tak juz bedzie, sa ludzie uczciwi i nieuczciwi, a to zaczyna byc juz nudne. Henia , a w czym ty sie tak zaangazowalas, jezeli mozna spytac?

Doro, nie wiem skąd ten atak na mnie. ale cóż, jak mi ktoś kiedyś tu napisał, nie można mieć samych przyjaciół.A tych co sie ma bardziej się docenia z perspektywy wrogów! Pozdrawiam Cię!

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu