Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Bo to przepisy tej osoby. Przecież napisałam Ci to w PW. Na forum napisałam, żeby sprawdzić nicki. To, że ktoś na innym forum ma inny nick nie znaczy, że nie może dodawać z niego przepisów tutaj. Chyba, że się mylę. Te linki sprawiają, że dziewczyna, zastanawia się czy może dodawać tu przepisy z innych stron, na które dała przepisy, żeby jej czasem ktoś plagiatu nie zarzucił.

Takie linki powinno się wysyłać na PW do moderatora, a nie zamieszczać na forum, bo niesłusznym oskarżeniem można kogoś zrazić to tego forum. Poza tym chyba żadna z osób zamieszczająca tu linki nie pomyślała, że ktoś kto zamieszcza plagiat i śledzi forum, a przede wszystkim ten wątek to widzi, że ktoś wyłapał jego "dzieło" i wie na jakiej stronie i jaki nick ma autor przepisu na tej stronie. My zapytamy go czy zamieszczał ten przepis gdzieś jeszcze, a ten wpisze nam to, co Wy zamieścicie na forum. Przecież skoro miał odwagę zamieścić plagiat to będzie miał odwagę też skłamać. I co wtedy? Przepis zostanie, bo użytkownik podał dane, które moderator chciał znać. Tym czasem dostał je od Was z pierwszej ręki. Podajecie nieuczciwym użytkownikom linki na tacy, a wystarczy wysłać PW do moderatora i w nim napisać jaki przepis z gotujmy jest plagiatem i gdzie znaleziono przepis na innej stronie.
Poza tym jeśli ktoś występuje pod różnymi nickami na forach to takie oskarżanie go publicznie sprawia, że takim osobom robi się "głupio" A potem jakoś nie widać słowa przepraszam w wątku, w którym się kogoś o plagiat posądziło.

Ale się rozpisałam Ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi i będziecie chciały wysyłać nam te linki na PW , a nie na forum.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu