Wiadomość od użytkowniczki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Wiadomość od użytkowniczki

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
misia5 napisał(a):

Henia napisał(a):

misia5 napisał(a):

Henia napisał(a):

kołczu napisał(a):

Ja nie dostałem wiadomości od gusi1000, ale napisałem już do niej wiadomość z (na razie) prośbą o zaprzestanie podobnych praktyk. Regulamin zabrania spamowania, a takie wiadomości śmiało jako spam zaliczyć można.

W wątku pojawiły się także bardzo ciekawe pomysły Zapewniam, że nawet jak nie widać tego od razu to bierzemy je pod uwagę i kto wie... Casting na redakcyjną kucharkę już niedługo hihi


Nie sądzę,żeby ostrzeżenie coś dało. gusia1000 jest hermetyczna. Od kilku lat walczą z nią i użytkownicy stron kulinarnych i ich Admini. Z kilku stron ją usunięto, ale zaraz pojawiała się na kilku następnych, robiąc dokładnie to samo. I to tylko na tych portalach gdzie są punkty i rankingi. Walka z wiatrakami. Może rzeczywiście rezygnacja z punktacji byłaby dobra? Albo punktacja tylko i wyłącznie za dodanie przepisu?


Na Gotujmy już od dłuższego czasu nie ma punktów za komentarze i oceny Tak więc i tak nic jej nie da dodawanie jej 5

Misiu, ale jest ranking,jest średnia za przepis a ona ma parcie na bycie najlepszą, oczywiście bez dodawania przepisów. A jak już raz na rok doda jakiś to tak, jak w przepisie na ciasteczka z maszynki , doda zdjęcie ciastek kupionych w sklepie. Spójrz, proszę.


Ranking dotyczy punktów za przepisy i porady oraz dodatkowe punkty np. za promowane kategorie itd. To, że ona w taki dość dziwny sposób chce sobie nabić oceny za przepisy nie sprawi, że pojawi się w rankingu. Musiałaby dodać przepisy, a co za tym idzie dostać za nie punkty ( 5 za przepis bez zdjęcia lub więcej punktów za przepis ze zdjęciami) Tak więc nie ma się czym martwić. Oceny nie mają wpływu na ranking

Pewnie do tej wiedzy nie doszła.

Odpowiedz na/ edytuj Wiadomość od użytkowniczki