Tu serwis ganimy :|

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
Doro napisał(a):

misia53 napisał(a):

Kazik45 napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

zyznać ,ze mam mieszane uczucia jeśli chodzi o dodawanie zdjęć do cudzych przepisów .W pierwszych dniach swojego pobytu na stronie sama się z lekka wygłupiłam dodając zdjęcie pierogów ruskich do przepisu hgg . Wstawiłam bez pytania i pomyślałam po fakcie . Jak ja bym się poczuła gdyby mnie ktoś dostawił zdjęcie którego może wcale nie akceptuję ( nie podoba mi się ) .Z drugiej strony jeśli ktoś ugotuje coś wg mojego przepisu i chciał by to pokazać .
Mam propozycję - a może tak pozostawić tylko możliwość dodawania zdjęcia do przepisu w opcji ,,Dyskutuj na forum .Wiadomo wtedy będzie czyje to jest zdjęcie .A autor przepisu będzie mógł zawsze dostawić swoje zdjęcie .Była bym za tym by zdjęcie główne mogło być wstawiane tylko przez autora .



I właśnie o to chodzi, obce foto , bez uzgodnienia z autorem przepisu nie w wizytówce dania. W dyskusji/komentarzach owszem, nawet dobrze jak ktos wstawi swoje wykonanie.
Ja nie jestem artystą ale patrząc na wiele fotek nie mam apetytu na danie, być może moje też ktoś tak odbiera ale to juz inna sprawa, to już jest odbiór MOJEGO DZIEŁA.


I właśnie zgadzam się z Wami


Ja tez jestem za "nie" i zgadzam sie z WamJa tez jestem za nie

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis ganimy :|