Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
Ilonar2301 napisał(a):

mela25 napisał(a):

Mysiunia napisał(a):

smakosz 1988 napisał(a):

Dziewczyny nie kupujcie w Ikea.Boże jakie do dziadostwo.Jechałam dzisiaj 100 km do Krakowa.Masakra.Ceny jak z kosmosu.Biorę pościel - przecież Ikea to szwedzki sklep.Spodobała mi się,biorę drugą.Idę do kasy a tu 120zł no szok.Ale niech będzie.Nie polecam.Jestem wkurzona na maksa


ja wczoraj też byłam na zakupach w Ikei, również w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie ceny są wyraźnie napisane, jest wiele czytników gdzie mozna sprawdzić cene artykułu, aby przy kasie nie było niespodzianek. Kupiłam mnóstwo przydatnych rzeczy i wszystko zapisywałam na kartce by nie przekroczyć limitu, miałam bony za 300zł i wydałam równe 299,69 groszy - wszystko się zgadzało. Ze wszystkich produktów jestem zadowolona, jest wiele ciekawych okazji (formę na muffiny na 12 sztuk kupilam za jedyne 29zł, a tu w nagrodach duża gorsza 'kosztuje' więcej niż bon za 100zł). Zdecydowanie polecam i na pewno następną moją nagrodą bedzie również bon Ikea
Ja też bardzo lubię zakupy w ikea ceny są świetne i naprawdę fajne mają produkty , warto się wybrać ja mam dość blisko i często tam wpadam


Jeśli chodzi o Ikea, to ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Świetne mają rzeczy do kuchni. Pościel też niczego sobie.
Ale mam pytanko- jak długo teraz czeka się na kartę od zamówienia?


To chyba zależy od tego kiedy się tą kartę zamówi, wydaje mi się (ale pewności nie mam!), że są wysyłane raz na miesiąc. Raz czekałam na kartę 3,5 tygodnia a ostatnio (w czerwcu) zamówiłam kartę w niedziele, a we wtorek już u mnie była Także zależy chyba od naszego szczęścia

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!