Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
zewa napisał(a):

mania napisał(a):

Tit napisał(a):

Wybacz mania, ale absolutnie nie zgodzę się, żeby zwiększyć moderatorom uprawnienia. Każdy ma prawo popełnić błąd, użyć skrótu myślowego, który będzie niestety dla innych niezrozumiały - to jest portal społecznościowy, mogą tu się pojawić osoby początkujące, które zaczynają gotować i jesteśmy tu po to aby im życzliwie doradzić a nie cenzurować. Miałyśmy już z Bunią taki przypadek, kiedy chciałyśmy wywalić przepis komisyjnie we dwie jednej osoby - wyglądał strasznie, a to się okazało, że użytkownik jest emigrantem i słabo pisze po polsku, nie ma polskich liter w klawiaturze - podziękował za uwagi (były grzeczne) i za pomoc w redakcji przepisu - lubi gotować po polsku, chciał tu nawiązać kontakty, znaleźć inne przepisy.
Tit

Wiesz, Ewa, obrywać od użytkowników można, mają różne poglądy, interesy w tym, żeby jak najmniej sprawdzano, to rozumiem. Ale kiedy niezadowoleni są władcy strony, to już powód do zastanowienia!


No wlasnie "zyczliwie doradzac" a nie zaraz wywolywac jakies awantury , ale w sumie jesli lubicie takie sytuacje mnie nic do tego ,kloccie sie dalej o bzdurne przepisy ktorych napewno jeszcze bedzie duuuzo .
Ja nie jestem doswiadczona kucharka , ale jesli juz dodaje przepis chce zeby go ktos potrafil odczytac a juz napewno ugotowac cos z niego .
W sumie to nie moja strona i nie ja sie musze wstydzic za takie "DZIWADLA " dodawane przez "POCZATKUJACYCH"kucharzy.
A osobom "zyczliwie doradzajacym" zycze powodzenia i cierpliwosci w DORADZANIU


Maniu podam Ci prosty przykład. Ktoś dodaje przepis bez ładu i składu albo plagiat. I zauważ, że prawie zawsze ta osoba, której ktoś na ten fakt zwróci uwagę reaguje negatywnie. Sypią się obraźliwe słowa a przecież osoba kopiująca czy też, że się tak wyrażę nie potrafiąca napisać przepisu poprawnie powinna okazać trochę skruchy, a nie atakować za zwrócenie uwagi na błędy. Ja sama nie jestem super kucharką, ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy, aby kogoś obrazić za to, że sugeruje mi, że w przepisie jest coś nie tak. Czy to jest według Ciebie w porządku, że jest taka agresja w stosunku do osób sprawdzających i wyłapujących to co jest złe? Moderatorzy mają mnóstwo pracy i nie zawsze wyłapią wszystkie nieścisłości, a jestem pewna, że gdyby zaproponowano Tobie pomoc w moderacji przepisów to byś odmówiła, tak jak wielu z nas na tej stronie. Ta praca wcale nie należy do przyjemności, bo zawsze znajdzie się ktoś kto skrytykuje pracę moderatorów. A przecież są tylko ludźmi tak samo jak Ty czy ja. I myślę, że każdy ma prawo popełniać błędy, ale niech ma odwagę się do tego przyznać, a nie rewanżuje się jedynkami czy obraźliwymi słowami.

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu