Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Kathlyn napisał(a):

zewa napisał(a):

smakowita napisał(a):

Witam,
chcę rozwiać wszelkie wątpliwości ,że'' truskaweczka'' i ''smakowita'' to jedna i ta sama osoba .I chcę poinformować ,że występuję jeszcze pod innymi nickami :
# truskaweczka
# kicia
# muszelka555
# malina
# poziomka
# smakowita
Ja nie kradnę cudzych przepisów ani zdjęć i nie zamierzam tego robić.
Pozdrawiam !

Trochę dużo tych różnych nicków. Wcale się nie dziwię, że niektórzy mieli wątpliwości. Najlepiej robić tak jak pisze Bunia, podać na jakich stronach ma się inne nicki i sprawa załatwiona.


Zewo, a było słowo "przepraszam"? Przepisy nie zniknęły, więc moderacja uznała zarzuty za bezzasadne... I powtarzam raz jeszcze, jesteśmy wolnymi ludźmi i jak nam się nie chce utrzymywać tych samych nicków z jakichś (a mogą być najróżniejsze) powodów to nie musimy się z tego spowiadać na innych portalach, chyba że prywatnie Moderatorom.
Elżbieto ja nie cierpię kopiarstwa, ale jeśli ktoś podejmuje się walki z tym niech zachowuje się fair. To nie dotyczy akurat Moderatorów na tym portalu tylko pewnych użytkowników. Nie jest to łatwe zadanie dla Moderatorów, ale takiego właśnie się podjęli i to jest ich praca.

Wiesz co myślę, że Bunia wyjaśniła wszystko jak należy we wcześniejszych postach odnośnie nicków. Czego Ty jeszcze nie rozumiesz ?
Nie chcę być niegrzeczna, ale może lepiej wstaw jakieś przepisy niż w kółko drążyć to samo. Bo portal jest o gotowaniu a nie narzekaniu, a Ty się ciągle czepiasz.

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu