Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: : Witam, witam kto sie ze mna przywit

teresa.rembiesa
kinga napisał(a):

msewka napisał(a):

kinga napisał(a):

msewka napisał(a):

O, Misi nie ma, to i dla mnie starczy.Ona zawsze mnie ubiegła z Doro.Tym razem komputer Jej padł, a Doro świętuje z mężem.A ja w lutym mam 14-tą rocznicę ślubu.Muszę wymyśleć coś extra.A mało czasu, oj mało!

Msewko to będziemy wymyslać cos extra razem,gdyz ja w lutym mam 13-stą rocznicę

Kinia, a ja myślałam,że w takich zimnych miesiącach raczej śluby nie są popularne i że to ja jestem ewenementem.Miło,że Ty też.Którego macie rocznicę,jeśli można spytać?Ja 17-ego, blisko Walentynek.Choć nie była to przyczyna wyboru daty ślubu.Raczej zbieg okoliczności.

No właśnie,raczej mało osób bierze śluby w takim zimnym i niezbyt ładnym miesiącuMysmy pobierali sie akurat wtedy,gdyż mojego męża brat również żenił sie w tym samym roku,w maju i moi teściowie powiedzieli,ze nasze ma byc albo początkiem,albo końcem rokuNo więc dlatego wybraliśmy ten luty,ja też mam rocznice blisko Walentynek,ale nie 17 tylko 8 lutego

Moje kochane ja też brałam ślub kościelny w zimie a dokładnie 24 stycznia będziemy obchodzić 34 rocznicę ,było baaardzo zimno śnieg padał jak dzisiaj a kościół nie ogrzewany,ale potem było bardzo gorąco.Piszę ślub kościelny bo cywilny braliśmy miesiąc wcześniej (ale rocznikowo to rok) 27 grudnia,fajnie jak to mówi mój mąż bo jeżeli zapomni o pierwszej to o drugiej ja już mu nie pozwolę zapomnieć

Odpowiedz na/ edytuj Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P