Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Bahus napisał(a):

Henia napisał(a):

Bahus napisał(a):

Huuuuura też znalazłem plagiat oto on:

Jest na stronie:
https://gotujmy.pl/kaczka-z-jablkami-i-pomarancza,przepisy,57450.html

i został skopiowany na stronę:
https://gotujmy.pl/kaczka-z-jablkami-i-pomarancza,przepisy,57450.html

Kaczka smaczna plagiat NIE

Bahus, zwracam się do Ciebie po raz ostatni grzecznie, żebyś zostawił mnie w spokoju.Przyczepiłeś się do mnie nie wiem dlaczego a teraz proszę zrób czynność odwrotną! Ciągle prowokujesz, często przekraczając granice dobrego smaku, jak zdarzało się i tutaj a ostatnio na Wielkim Żarciu,gdzie otworzyłeś wątek awanturując się,że brakuje Ci normalnego programu telewizyjnego! Tylko tyle zrozumiałeś z tej wielkiej tragedii: zabrali Ci rozrywkę w telewizorni! Trudno, nikt sobie poziomu inteligencji nie wybiera, ale swoje przytyczki i głupie dowcipasy, jak dzisiaj z tym plagiatem, skieruj do kogoś, kogo to bawi.

P.s. Teraz pobawię się w dokładne sprawdzenie Twoich przepisów! coś za bardzo przeszkadza Ci to, że znajdujemy plagiaty!


Jedno jest pewne....Ludzie dzielą się na dwie kategorie, jedna to ci którzy są pełni humoru i pogody ducha, druga to ci, którzy są wiecznie niezadowoleni i szukają powodów do kłótni. Ty należysz do tych drugich. Znajdujesz ogromną satysfakcję w tropieniu plagiatów i okazywaniu innym swoich "zaburzonych" skłonności. Co Cię np. obchodzi mój udział w innym forum. Tutaj mamy Gotowanie a nie WŻ. Jeśli masz jakieś uwagi to napisz tam. Ale wiem, że tego nie zrobisz bo się boisz. Łatwiej gadać "za plecami" niż w "twarz w twarz". Nie masz pojęcia o "dobrym smaku" więc nie zarzucaj mi, że mi go brakuje. Zajmuj się dalej swoim śledztwem, ale nie wiem czy zauważyłaś, że mało kogo te Twoje "dokonania" interesują. Świadczy o tym również brak zainteresowania , ze strony administratorów. (co im do znudzenia zarzucasz) Wiesz "donosicieli" nikt nie lubi nawet jeśli działają dla dobra określonej społeczności.
Co mogę to najwyżej przeprosić Cię za mój niewinny żart, który spotkał się z takim niezrozumieniem z Twojej strony. Ale "uderz w stół a nożyce się odezwą".

PS. Owocnych przeszukiwań moich przepisów...

Twoje pseudopsychologiczne wywody są śmieszne. Na WŻ swojej opinii nie dodałam tylko dla tego, że nie było odnośników np."odpowiedz".Ale wierz mi, że nie mogłam uwierzyć w to, że człowiek może być tak bezduszny i gruboskórny w obliczu tak wielkiej tragedii! Było to żałosne, co każdy może przeczytać, opinie innych też. I nie ma co ukrywać, że NIKT Cię nie poparł. Ale to nie ważne. Ważne jest to, że MODERATOR strony Wielkie Żarcie UBLIŻA osobom, które zgłaszają nadużycie.Drwi sobie z nich (specjalnie używam liczby mnogiej, bo dotyczy to kilku osób, które nie tolerują plagiatów i znajdują dziesiątki razy więcej plagiatów niż ja) Ja nie śledzę tego specjalnie, po prostu kiedy widzę ( a widzę mało, tylko ok. 3 zgłoszeń) nieuczciwość reaguje.
Dobrze, że na tutaj moderatorzy mają zdrowe podejście do sprawy i akurat na to szybko reagują i dzięki Bogu, za to, że nie jesteś tu moderatorem!

P.s. Jednak nie mam duszy szpicla i nie będę sprawdzać Twoich przepisów!
P.s. Nie mam nic przeciwko dobrym żartom.

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu