Polaków zachowania

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Polaków zachowania

Babciagramolka
Do Mika56

Wiesz jaka jest różnica ? Wszyscy zauważają wiele innych organizacji charytatywnych , które czynią wiele dobrego .O Owsiaku i WOŚP jest tyle miedialnego szumu bo jest na to ogromne zapotrzebowanie wśród ludzi.
Nic by nie pomogło pisanie o WOŚP czy pokazywanie w wielu telewizjach gdyby nie autentyczny poryw serca milionów ludzi.Jurek daje taką olbrzymią porcję pozytywnej energii , że starcza na rok. Tego dnia czy muszę czy nie muszę wychodzę z domu by wrzucić coś do puszki. Jak nie mogę - wysyłam SMS.
I nie jest prawdą, że WOŚP działa 1 dzień - fundacja pracuje cały rok - to tylko ,, fajerwerki" są w ten konkretny dzień. Potem jest ciężka harówka.
Od sprawdzania finansów są odpowiednie urzędy i z tego co wiemy nie ma do WOŚP żadnych zastrzeżeń.
Oburza mnie porównywanie organizacji charytatywnych to jest po prostu nie etyczne - jeden zbiera na studnie w Somalii , drugi na operację konkretnej osoby, trzeci na Klinikę Budzik , a czwarty na biednych - i wszystkie są cudne .O swoją medialność każdy z nich dba jak chce i umie .
A to , że w dniu kiedy Orkiestra gra jest jej wszędzie pełno - to wspaniale . Wreszcie jest coś co nie smęci , nie jest martynologią , wspominkami i akademia ku czci. Właśnie to ,, róbta co chceta " tak ludzi cieszy. Chcę to słucham koncertu, chcę to idę z wnukami oglądać zwierzęta, czołgi, cyrkowców , ktoś maluje dzieciakom buzie i udają indian, ktoś uczy pierwszej pomocy, artysta pokazuje jak malować , grać itd. Każdy znajdzie coś dla siebie. To nie tylko datek do puszki - to wspaniała zabawa w szczytnym celu.
A porównywanie WOŚP i Caritas nie ma sensu i może tylko Caritasowi zaszkodzić bo nie Oni to robią , a wychodzi jak by byli po prostu zawistni o popularność. Nic nie stoi na przeszkodzie by wspomagać wiele organizacji wg swoich możliwości.
A szargać dobrego imienia WOŚP i Owsiaka po prostu nie uchodzi .

Odpowiedz na/ edytuj Polaków zachowania