Self-promotion - Promocja własna

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Self-promotion - Promocja własna

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
gosia56 napisał(a):

misia5 napisał(a):

gosia56 napisał(a):

taką promocję moze nie mam za duzo do gadania bo nie jestem tu az tak długo zeby się odzywać. Jakos nie mam zadnych znajomosci dlatego ani mój jeden przepis nie został wybrany jako przepis dnia,wybiera się tylko osób znanych na profilu, prawie jednych i tych samych uwazam ze ocenia się nie sprawiedliwie.Pisałam już parę razy ale bez odpowiedzi.Moze moje przepisy sa proste ale niektóre tez warte uwagi


Proste wcale nie znaczy złe. Wiele przepisów dodawanych do dań dnia to właśnie takie proste przepisy. Do dań dnia wybiera się przepisy z całej doby czasem dwóch. Przepisów dodawanych jest bardzo dużo i wybranie dwóch wcale nie jest takie proste. Osoba, która je wybiera ma trudne zadanie tak więc nie można jej winić o to, że nie jest w stanie dać wszystkich przepisów do dań dnia. Miejsca są

dwa, a przepisów setki

Wiem ze wcale nie jest łatwo wybrać ale chyba mozna sprawdzić czy danej osoby juz był przepis wybrany w jednym tygodniu parę razy a innych nic


Też tak kiedyś myślałam Poczekaj przyjdzie czas i na Twoje przepisy. Nim mój pierwszy przepis trafił do dań dnia minęło sporo czasu. Twój pewnie też tam trafi.

Odpowiedz na/ edytuj Self-promotion - Promocja własna