Troll na forum!!!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
justynak223 napisał(a):

Henia napisał(a):

justynak223 napisał(a):

A mi dali spokój

Na pewno? To dobrze.



Od dwóch dni nie dostałam żadnych jedynek nie wiem na jak długo, napisałam Panu Lechowi maila że jak chce to niech se jedynkuje mam go gdzieś, tylko żeby uważał żeby mu się palec od klikania nie spocił bo nie będzie się miał czym zabawiać Odpisał mi że życzy mi miłego wieczoru, i jedynki się skończyły, ale i tak do klubu się kwalifikuje. Dostałam 21 jedynek i 2 dwóje, pewnie go paluszek rozbolał i zamiast jednej gwiazdki kliknął dwie

Justynko, przerzucił się na mnie.Jestem mu bardzo wdzięczna za rozrywkę, nudno już było.Zresztą czułam się prawie zlekceważona, Wami się interesował, oceniał, pisał, a ja co, pies?! I żądam aby to mnie wybrano Prezesem Klubu Zjedynkowanych Złośliwie.W końcu to ja mam ich najwięcej! 122 bez dwójek! Trzeba się było napracować, nie?! No, ale on, bidny, też nie ma ze mną lekko, za co go przepraszam szczerze! Jeden przepis jedynkował aż 6 razy! Na wszystkich swoich dotychczasowych nickach!Dziękuję mu, za wkład w spopularyzowanie wielu moich przepisów! Aż się roi od wizyt, ocen i komentarzy! Warto było poświęcić te kilka przepisów dla takiej reklamy!

Odpowiedz na/ edytuj Troll na forum!!!