Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
Wokalista napisał(a):

Henia napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Wokalisto- moderują przepisy te same osoby tzn- Ja , Cherry i Henia - zależy kto ma dyżur .I na pewno nikt sie nie bawi w usuwanie zdjęć czy komentarzy . Trzeba uważać jkak sie edytuje przepisy . Czasem ktoś robi 5-6 edycji do jednego przepisu ciurkiem jedno po drugim i w tym ferworze poprawiania raz edytuje składniki, raz tekst - nie patrząc przy tym że poprawił jedno słowo ale już nie sprawdził czy reszta tekstu jest poprawnie w edycji wpisana .
Proponuję przy edycji przepisu poprawic to co nam sie nie podoba . Poczekać aż moderator edycje zatwierdzi .Sprawdzic czy na pewno zdjecie się poprawnie zapisało - jak nie to dostawic jeszcze raz i znów poczekać na zatwierdzenie . Przy czasowo zbieżnej edycji kilkukrotnej tego samego tekstu system głupieje .
Zawsze można spytać w razie wątpliwości dyżurnego moderatora ( ja : wtorki, soboty , niedziele - Cherry- środy , a Henia : poniedziałki, czwartki i piątki )

To ja zatwierdzałam wczoraj Twój przepis i w tej chwili czuję się przez Ciebie pomówiona. Jeśli z jakichś powodów usuwam przepis czy zdjęcie, zawsze natychmiast zawiadamiam Tit i autora. Nigdy nie robię tego bez powodu. A w panelu admina Twój przepis jest w komplecie. Więc posądzenia o złośliwość są dla mnie bardzo krzywdzące. Naprawdę, moderatorzy mają co robić (wczoraj miałam do moderacji 200 przepisów) i nie mamy czasu na myślenie jak dokuczyć Wokaliście.A ostatnio jesteś bardzo aktywny w pretensjach.Może na przyszłość przemyśl najpierw, zanim napiszesz coś krzywdzącego dla innych.Są awarie, niedoskonałości systemu, a Ty bez zastanowienia i sprawdzenia rzucasz pomówienia na ludzi.Coś tu nie tak!



A ja chciałem panią serdecznie z kffffiatuszkiem przeprosić... W tym momencie zachowałem się jak człowiek... który rzuca się do innych a sam nie zauważa swoich błędów. A więc przyznaję się do błędu że nie wiedziałem że po zmianie przepisu tzn "edycji" może zostać także usunięte zdjęcie.
Na prawdę przepraszam..... <3
.... Przepraszam :{
Myślę że zrozumie pani moje bardzo złe zachowanie.. :{
Jeszcze raz przepraszam... Nie jestem obeznany we wszystkim tak jak pani.. :{
Jeszcze raz najjjjmocniej przepraszam i wręczam kfffiatuszka .


A także przepraszam Wszystkie Panie które sprawdzają przepisy i je akceptują.
Cham ze mnie ale co mogę zrobić , ludzkie błędy.. :{
Jeszcze raz przepraszam teraz wszystkie pani z kfiatuszkiem i całusami !
Stukniemy się na zgodę?


Kfiatuszek przyjęty rozbroił mnie - poproszę pyfko - a system poszaleje poszaleje i przestanie jak to system ( ciężko ma bidulek i tyle - też by mi się myndliło ( ) jak by mi tak ktoś wrzucał i wrzucał
( przepisy oczywiście ) . Miłego wieczoru życzę

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy