Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Henia napisał(a):

misia5 napisał(a):

Henia napisał(a):

Szczegóły infekcji
URL: http://ads.edipresse.pl/_kody/baner_tran...
Proces: C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\f...
Infekcja: URL:Mal

Ten komunikat pojawia się od kilku dni. Zróbcie coś z tym, bo z treści wyraźnie wynika,że zainfekowany jest jakiś baner reklama wychodząca od Was. Zgłaszamy to od kilku dni, a tu widzę, że nikogo to jak na razie nie interesuje.A sprawa jest poważna.



Przecież była przerwa świąteczna. Dopiero teraz pojawiają się ludzie, którzy potrafią coś z tym zrobić. Wystarczy odrobina cierpliwości.


Ale wygląda na to,że to Tobie brakuje cierpliwości... do nas. Święta skończyły się przedwczoraj, a ze strony nie można korzystać, bo gdzie w poprzednie dni komunikat pokazywał się co jakiś czas, dzisiaj nie schodzi w ogóle. Po prostu prosimy o zainteresowanie się problemem.Miłego dnia, misia5



Ja jestem cierpliwa Mi się takie komunikaty nie pokazują, bo nie mam antywirusa tylko zaporę sieciową, która jest w każdym komputerze. Jakbym włączyła antywirus to by mi się komputer zawiesił. A na stronie przerwa trwała do wczoraj włącznie Dopiero dzisiaj pojawili się ludzie, którzy potrafili rozwiązać zaistniałe problemy

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy