Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy - wyszukiwanie zaawansowane

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
eli_555 napisał(a):

Henia napisał(a):

elzbieta8960 napisał(a):

Macie racje ta osoba wklepuje przepisy na akord ja ich nawet nie czytam a jak zobacze cala strone zapisana tymi cud przepisami to mnie normalnie odrzuca.....i jesli jest tak jak piszecie ze wiele przepisow to wielka bzdura to tym bardziej nie rozumie jak przechodza przez moderatorow.Dlatego uwazam ze przepisy tej osoby powinny byc dokladnie sprawdzone a te ktore nie nadaja sie do niczego- usuniete.

WSZYSTKIE PRZEPISY SĄ DOKŁADNIE SPRAWDZANE! nie wiem jak inni, ale ja czytam każdy przepis bardzo uważnie. Nie mogę jednak cenzurować przepisów i działać nie zgodnie z zasadami. Tłumaczę Wam, ale mam wrażenie, że nikt nie czyta moich odpowiedzi, bo ciągle szukacie winy w moderatorach. Przykre to!

Kochana Heniu,mnie nie chodziło o Was.Chodziło mi o moderatorów-redaktorów którzy mają więcej do powiedzenia,bo prowadzą ten portal.I chodziło mi o to,żeby nie było nagród za awanse,bo te nagrody powodują wyścig szczurów.

Elu, likwidacja nagród nic nie da, bo trzeba by zlikwidować też konkursy! A bez nich słabo widzę istnienie strony. Gdybyśmy mogły zatrzymywać przepisy skrajnie bezsensowne (jak ten nieszczęsny placek ze śliwkami) czy odsyłać przepis do autora, do poprawienia czy uzupełnienia (brak niezbędnego składnika itp.), to rozwiązałoby sprawę. A może po prostu podwyższyć próg awansu? Sama nie wiem. Na pewno jest jakiś sposób, żeby powstrzymać ten zalew nonsensu?
Pozdrawiam!

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy