Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
mania napisał(a):

Tit napisał(a):

Wybacz mania, ale absolutnie nie zgodzę się, żeby zwiększyć moderatorom uprawnienia. Każdy ma prawo popełnić błąd, użyć skrótu myślowego, który będzie niestety dla innych niezrozumiały - to jest portal społecznościowy, mogą tu się pojawić osoby początkujące, które zaczynają gotować i jesteśmy tu po to aby im życzliwie doradzić a nie cenzurować. Miałyśmy już z Bunią taki przypadek, kiedy chciałyśmy wywalić przepis komisyjnie we dwie jednej osoby - wyglądał strasznie, a to się okazało, że użytkownik jest emigrantem i słabo pisze po polsku, nie ma polskich liter w klawiaturze - podziękował za uwagi (były grzeczne) i za pomoc w redakcji przepisu - lubi gotować po polsku, chciał tu nawiązać kontakty, znaleźć inne przepisy.
Tit


A kto tu wywołuje awantury? Czy przypadkiem nie takie posty jak Pani?! Dużo Pani pisze, ale szczerze mówiąc czytałam kilka razy i oprócz ataku na mnie, nie zrozumiałam o co Pani chodzi. Źli moderatorzy, bo nie usuwają byle jakich przepisów, źli ci co im pomagają bo się wtrącają. Proszę się włączyć w życie strony, zrobić coś żeby było lepiej! Z treści Pani wypowiedzi wnioskuję, że nie zna Pani sprawy a wyciąga wnioski i ruga ludzi.
No wlasnie "zyczliwie doradzac" a nie zaraz wywolywac jakies awantury , ale w sumie jesli lubicie takie sytuacje mnie nic do tego ,kloccie sie dalej o bzdurne przepisy ktorych napewno jeszcze bedzie duuuzo .
Ja nie jestem doswiadczona kucharka , ale jesli juz dodaje przepis chce zeby go ktos potrafil odczytac a juz napewno ugotowac cos z niego .
W sumie to nie moja strona i nie ja sie musze wstydzic za takie "DZIWADLA " dodawane przez "POCZATKUJACYCH"kucharzy.
A osobom "zyczliwie doradzajacym" zycze powodzenia i cierpliwosci w DORADZANIU

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu