Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Henia napisał(a):

mania napisał(a):

Papaja napisał(a):

wiecie co tak bez obrazy i dogryzania komukolwiek ale czasem czytając niektóre wątki mam wrażenie że "obserwuję" kłótnie małych dzieci, w stylu ona powiedziała to a ona tamto i tak cały czas, takie wzajemne dolewanie oliwy do ognia, i prawie cały czas biorą w nich udział te same osoby




Nic dodac nic ujac Wyjelas mi to poprostu z ust

Pani też zabiera bardzo autorytatywnie głos tylko kiedy coś się dzieje. My mamy w tym jakiś udział, jak dzieci czy staruszkowie, nie istotne, a Pani tylko komentuje coś w czym nie ma udziału. Proszę się może inaczej włączyć w życie strony, nie tylko dolewając oliwy do ognia! Takie dogadywanie nic nie wnosi a rozjątrza dyskusję ponad potrzebę. Sprawa jest załatwiona, zohy i errora już nie ma a nie potrzebna już dyskusja trwa!



Hmm... tylko o ktora pania chodzi... Bo zaznaczyla Pani dwa posty wiec nie wiem?

Jesli o mnie chodzi to tak jak Pani mam prawo do zabierania glosu na forum , nie jest to zabronione , chyba ze sie myle
Pisze Pani:" MY mamy w tym udzial "
Przepraszam a kto To MY bo nie bardzo rozumiem , jesli jestem na tym portalu dodaje swoje przepisy , to chyba mam prawo rowniez wyrazic swoja opinie czy sie to Pani podoba czy nie. To ze nie komentuje gniotow nie znaczy ze juz nie mam prawa do zabierania glosu na forum jesli mi sie cos podoba lub tez nie.
Wogole nie mam zamiaru z kimkolwiek wchodzic w jakiekolwiek spory czy klotnie .

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu