Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
junette napisał(a):

Henia napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Przepraszam , że przeoczyłam- ale ktoś sobie chyba urządza abawę pod różnymi nickami bo to co się dzieje to zgroza .Dobrze , że patrzycie na to co się pojawia bo mnie już miga przed oczami .Dziękuję wszystkim

Mój dzisiejszy przepis na pałeczki z kurczaka też był wstawiany - ktoś się wyraźnie bawi .

No to koniec zabawy- zgłaszam do Tit prośbę o zablokowanie konta .


Tak, to na pewno klon, nawet się po cichutku domyślam czyj. A ja za w zamian za skopiowanie mojego przepisu zostałam przez niego(?!) zaproszona do grona znajomych! Umie się zachować, nie?



Heniu no to miło z jego strony a tak poważnie to ciekawa jestem po co ludzie robią takie rzeczy? Dla mnie to jest chore i żałosne.

Oczywiście, masz rację! Ale są tacy niedowartościowani w realu ludzie, którzy chociaż w internecie chcą być zauważeni! Dowartościowują się, kiedy mogą coś znaleźć na kogoś, kogo nie lubią, jak nie znajdą to wymyślą.Albo ukradną czyjeś przepisy, żeby chociaż przez chwilę zaistnieć! Albo pobawią się jedynkami.Byle ich tylko ktoś zauważył! Myślę,że ta osoba, przynajmniej pod tym nickiem, już nie wróci.Nie łudzę się jednak, że takie zabawy się skończą!

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu