Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
bernika napisał(a):

Heniu kochana ależ nie obrazaj sie ja o tym badziewu że przepuścilyscie mowilam z przymrużeniem oka tylko nie dopisałam absolutnie nie był to złosliwy zarzut. niestety nasze mysli raczej takie pochopne przelane na papier faktycznie po przeczytaniu mozna inaczej odebrac niz nam sie wydaje.. wiec przepraszam jeszcze raz i keep smile! buziaki kochana wiem ze odwalasz kawal dobrej roboty.
wiem ze jestescie mocno zapracowane . co do zdjec to widac flasz, zgiecie kartki, i płaskie potrawy mimo ze dziewczyna się niezle starała.

Bernika,bardzo Cię cenię za to co robisz!Więc mnie nie przepraszaj, bo nie ma za co. Sprawdzam każdy przepis, za wyjątkiem przepisów małej grupki osób,gdzie wiem,że o kopiowaniu mowy nie ma (jesteś oczywiście wśród nich) .Często WIEM,że to jest plagiat, ale zmiana "kosmetyczna" przepisu uniemożliwia mi nieopublikowanie go. Dlatego może zbyt impulsywnie reaguję, na zarzuty tego typu! A ta autorka jest wyjątkowo "płodna" w plagiaty.Też poznaję skany, ale jeśli fotografowała z książki czy czasopisma, jestem bezradna.Czasem ktoś kto ma tę publikację pomaga, ale rzadko!
Pozdrawiam Cię serdecznie! Miłego dnia!

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu