Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Babciagramolka napisał(a):

ADAIDA napisał(a):

Rolada to mój przepis nie kopiowałam go bo nawet nie znam tej strony.Przepis na biszkopt znalazłam w książce z przepisami na ciast a maśę wymyśliłam sama.


Czemu nie potrafisz z pokorą przyjąć faktu , że zostałaś przyłapana na kopiowaniu ?
Piszesz , że to Twoje przepisy i wstawiasz je na inne strony . Pomijając fakt , że w Regulaminie i zaleceniach Właściciela strony jest wyraźnie zaznaczone , że nawet nasze własne przepisy które wstawialiśmy wcześniej na innych stronach nie mogą być przenoszone na Gotujmy.pl w niezmienionej formie . Należy je napisać ponownie ( pozostawiając tytuł , zdjęcia i składniki bez zmiany ) . Nowe przepisy najpierw wstawiamy tu a dopiero potem na inne strony ( musi byc możliwość sprawdzenia czasu wstawienia ) .
Druga sprawa to to że przepisy które zostały zablokowane pochodzą z różnyxch stron i są zamieszczone pod różnymi nickami .
Jeśli twierdzisz , że są Twoje to proszę podaj na moją pocztę wszystkie nicki i strony na których zamieszczasz w celu skonfrontowania tego co piszesz . Porozumiem sie za pośrednictwem Administracji tamtych stron z autorami przepisów ( o których twierdzisz , że są tobą ) i poinformuję ich o skopiowaniu przepisu .To bardzo łatwo sprawdzić .

Po trzecie - jakim cudem przepis na roladę której nie kopiowałaś bo nie znasz tej strony jest identyczny jak tekst przepisu napisany na tej stronie ? Telepatycznie się porozumiewacie ? I pisząc , że przepis na biszkopt jest z książki już potwierdzasz , że kopiujesz .

Pisanie , że Zewa skopiowała jakiś mini torcik wafelkowy Twojej siostry to już kuriozum . Gdzie ten przepis siostra zamieściła , żeby można było go skopiować - podaj link bo inaczej Zewa ma prawo wystąpic przeciw Tobie z oskarżeniem o szkalowanie .

Przykro mi ale ze względu na to , że notorycznie łamiesz Regulamin zgłaszam do Adminów prośbę o zablokowanie konta

Buniu dzięki

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu