Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
Oliwka2 napisał(a):

Posłuchaj sobie pozbawiłas mnie szans na być moze wygraną! Dążysz do celu po trupach.? Teraz cie zaskoczę o tuż mam te zdj od bliskiej koleżanki ze USA z tamtej strony. Bo chciałam wstawić rownież u nas.Przyleciała samolotem 2 tyg temu. Nie chciałam kopiować zdj tylko wstawic orginalne jak gdyby na swojego bloga. Rozczarowałam sie portalem i takimi ludzmi jak ty.


http://oliwka.przepisy.net/krem-z-truskawkami-i-dzemem-z-czarnej-porzeczki/

To moj przepis ale to już pewnie nie ma znaczenia wyrok został wykonany.

Prosze wyjasnic tą sprawę ja tak tego nie zostawie!

Dając te zdj wyrażała zgode na upublicznienie więc o co chodzi



Zaraz zaraz bo czegoś nie rozumiem - piszesz że dostałaś te zdjęcie od koleżanki z USA z tamtejszej strony . Wstawiasz na swojego bloga i uważasz że to nie jest plagiat ? A potem wstawiasz ze swojego bloga tu no bo przecież kopiujesz sama z siebie . Pokręcone to i zupełnie nie logiczne . Zrozum , że nawet jeżeli użyjesz zdjęcia ze szkolnej gazetki z Tasmanii i wstawisz ze swoim osobiście napisanym przepisem na swój blog a po 5 latach ze swojego blogu przeniesiesz na inną strone to i tak jest to złamanie Prawa autorskiego . Nie robiłaś tego zdjęcia więc nie jest twoje i tyle . Nikt cię nie piozbawił szans na wygraną bo łamiąc Regulamin sama się ich pozbawiłaś .

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu