Wiadomość od użytkowniczki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Wiadomość od użytkowniczki

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
zewa napisał(a):

misia5 napisał(a):

edytaha napisał(a):

W niektórych czasopismach kulinarnych, przy poszczególnych przepisach widnieje notatka "przetestowała redakcyjna kucharka". Szkoda, że na portalu nie ma takiej osoby


Musiałaby to być osoba o niebywałej przemianie materii Przecież dodajecie takie pyszne i niesamowite przepisy, że ktoś o marnej przemianie miałby później problemy z poruszaniem

Hi, hi to ja mogę Wam polecić mojego starszego syna. Ma nieziemską przemianę materii, ale gotować to musiałby ktoś inny. Bo On do garów to na dwie lewe ręce.
A co do Gusi to po prostu brak słów. Dziwię się, że nie ma dość. A przecież i tak to odniesie odwrotny skutek od tego co miała w planach.

No, nie jestem pewna czy odniesie odwrotny skutek.Może tu, ale na portalu o którym wspomniałam, ja będąc tam od początku, mając dodanych 304 przepisy, jestem o 8 miejsc za nią. A dodała tylko 52 przepisy. I to najbardziej boli,że cwaniak przede wszystkim. Zawsze skorzysta i jak widać ma w nosie, po moim profilu sobie spaceruje, a tu się nie wypowie. Szkoda gadać.

Odpowiedz na/ edytuj Wiadomość od użytkowniczki