Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: : Witam, witam kto sie ze mna przywit

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
msewka napisał(a):

A.B. napisał(a):

albertynka napisał(a):

A jesli chodzi o definicje slowa "posluszna" to pomoc nie moge,bo dla mnie to slowo jest absolutnie obce.Cos takiego jak posluszenstwo wobec meza tez nie istnieje w moim slownictwie.Jestesmy partnerami,kochamy sie,mamy do siebie zaufanie,lubimy sie,jestesmy lojalni wobec siebie i temu podobne okreslenia maja dla mnie znaczenie.Amen

Ktoś się zdenerwował niepotrzebnie całkiem,ja z uśmiechem i z szaleństwem w oczach,ale pozytywnie i zawsze przyjaźnie,ale to dlatego,że się nie znamy jak mniemam,więc krótka charakterystyka mnie,połączenie dziecka(tak ok.5-latka),stetryczałość lekka jeśli chodzi o zasady,naiwność połączona z samokrytycyzmem i lekką nutką szaleństwa,wielka miłośc świata i ludzi + klapki na oczach graniczące z cudem odnalezienia się w świecie,aczkolwiek uparta jak osioł i co bardzo istotne ciągle prąca na przód,wiecznie zahaczająca o kuchenne przysmaki i dlatego nieuchronnie zwiększająca swoje gabaryty-UFFF,to tyle

A.B. to tak , jakbym po części czytała swoją charakterystykę.A niestety ta końcówka wypowiedzi to już wypisz wymaluj JA!
Może trzeba zacząć wymyślać dietetyczne potrawy?
Albertynko, może troszkę za poważnie podchodzisz do "gadania" na forum?
To są żarty i tak należy je odbierać.Ja też mam udany, partnerski związek ,Tylko że tutaj wpadam się rozerwać i pożartować .I większość osób ma podobnie.Tak więc część wypowiedzi trzeba traktować z przymrużeniem oka.
Np. w fanklubie rumowym, gdybyśmy piły tyle, ile piszemy to wszystkie trafiłybyśmy do AA.A póki co jestem w domu (ciekawe, jak długo ).
Życzę więc wszystkim pogodnego dnia i duuużo uśmiechu.
Nic słodkiego nie mam i nie dam, bo tylko pewna część ciała się powiększa, i nie jest to niestety mózg.

Odpowiedz na/ edytuj Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P