Popołudniowe ploteczki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Popołudniowe ploteczki

Skarb
  • Skarb

  • Posty: 270
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Natala1210 napisał(a):

Skarb napisał(a):

Msewka, czy to grzech jezeli dziadkowie daja wnuczka pieniadze?, napewno nie , to jest normalne, tak samo jak okazywanie im ze je sie kocha, dajac im buziaka, czy przytulajac sie do Nnich.
Natalia , moze masz za malo czasu dla dzieci, pokaz ze kochasz .W innym przypadku syn popadnie w kompleksy, co nie jest latwe do wyleczenia, dzieci potrzebuja milosci.
Terenia, popieram cie ze tak serdecznie zajmujesz sie wnuczkami, jak wiele dzieci zyczyloby sobie, taka babcie miec jaka ty jestes- dalej tak
Wnukow jeszcze nie mam, ale milo jest patrzec jak moje dzieci (dorosle) odnosza sie do dziadkow, i to niestety bardzo cieszy


Skarbie,dla dzieci mam zawsze czas,wiele rzeczy robię w nocy,żeby móc poświęcić im maksimum czasu i wiele rzeczy robimy też razem.Wszystkie dzieci kocham jednakowo ale syna mam jednego i jest najstarszy może dlatego mam z nim bardzo dobry kontakt.Nawet jeżeli ma do wyboru jechać gdzieś z babcią czy zostać ze mną woli to drugieAle wylewny nie jest i nie okazuje na zewnątrz uczuć,chociaż my z mężem staramy się pokazywać im,że się kochamy i szanujemy.Moje dziewczynki są inne,takie kochane przylepki.pozdrawiam!

Natalia, wiem ze jestes dobra mama, to nie bylo nic obrazliwego na ciebie, nieraz nie potrafie sie dobrze po polsku wypowiedziec, moze przez to nieporozumienia.

Odpowiedz na/ edytuj Popołudniowe ploteczki