Popołudniowe ploteczki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Popołudniowe ploteczki

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Hehe, ale mnie rozbawilas ta historia. Mezczyzni, zazwyczaj, sa gapkami w kuchni. No i niestety zbyt rzadko nam kucharza Moj maz, lubi gotowac mi warzywka, w urzadzeniu na parze Prawie zawsze obiera ziemniaki i umie usmazyc sobie schabowego. Poniewaz kocha buraczkowa, obiera i kroi mi buraczki (uff jak dobrze) no i czesto zmywa naczynia. Ale musze przyznac, ze jako inzynier i ksiegowy w jednym, jest to typ kombinatora i badacza. Musi krecic jakis interesik na boku, musi cos innowacyjnego stworzyc, wciaz cos wymysla i prawie wszystko umie naprawic Zazwyczaj sceptycznie podchodze do wszystkich jego pomyslow, ale ostatnio postanowilam to zmienic, bo zawsze wszystko co postanowi - mu sie udaje. No i jeszcze umie dbac o kwiaty, ogrodek i zwierzeta. Gdy mielismy jakies zwierzaki, nie musialam mu nawet przypominac, ze trzeba im wymienic sciolke. A i ogrodkiem on sie zajmuje, przesadza mi kwiatki i ... zawsze odkurza w domq Ale sie nazbieralo tych zalet Aaaaa i czasami mi ciasto drozdzowe lub kruche wyrabia no i trze na tarce jak trzeba, bo ja tego nie znosze. Czasami robie tez tzw. zloty w kuchni, trzeba cos zrobic, wszyscy pomagaja i wtedy wszyscy cos robimy. Nie no mezus zawsze mi pomagal w przygotowywaniu potraw, o ile byl w domu i mial czas, bo teraz przewaznie widujemy sie tylko w,... weekendy

Odpowiedz na/ edytuj Popołudniowe ploteczki