Popołudniowe ploteczki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Popołudniowe ploteczki

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
kinga napisał(a):

Anula napisał(a):

Dziewczyny na samym dole pod Pomoc kuchenna dodalam watek ,,Miary i wagi przy przepisach,,jak znajdziecie chwilke to zajrzyjcie tam i napiszcie co o tym myslicie.Wpadlam na to jak przeczytalam przepis Kingi i zaczelam sie zastanawiac jak duza ma byc ta torebka orzeszkow,bo sa rozne.

Widzisz Anula ja nwet nie pomyslalam,zeby napisac wage,orzeszkówk juz nie mam orzeszków,torebki rowniez,moge jedynie napisac,ze to byla srednia torebkaPrzepis na te roladki mialam od mojej mamy siostry i wygladal miej wiecej tak-piersi,orzeszki ziemne,pietruszka i co i jak zrobic,wiec w sumie robilam wszysto na oko,zreszta jak wiekszosc potraw,ale na drugi raz postaram sie pamietac i dodawac w miare dokladne proporcje

Kinia to absolutnie nie byl przytyk do Ciebie,tylko wlasnie jak przeczytalam Twoj przepis to przyszlo mi to na mysl,to tak samo jak sie napisze np.puszeczka pomidorkow,tu np.te puszeczki sa wieksze niz w Polsce te malutkie,a miejsze niz te wieksze polskie,i zawsze mam dylemat,ile tego powinno byc.Ostatnio tak mialam z przepisem na ciasto Malibu,bylo napisane torebka wiorkow kokosowych,a ja siedzialam i zastanawialam sie czy te torebki w Polsce to sa podobne na wielkosc jak tutaj.

Odpowiedz na/ edytuj Popołudniowe ploteczki