Popołudniowe ploteczki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Popołudniowe ploteczki

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
kinga napisał(a):

Natala1210 napisał(a):

Ja też trzymam kciuki i decyzję popieram całym .Serdeczne gratulacje dla Twojej córki.Mój mąż nigdy nie chodził na zakończenie roku,bo praca,ale nareszcie w tym roku powiedział basta i otworzy warsztat później i idziemy wszyscy do szkoły.Muszę się pochwalić,że my też dostaniemy list pochwalny,bo średnia Maciusia to 5,63,a dla niego to,że będzie z nim tata jest bardzo ważny,gdyż ja jestem co rok.

Okazuje sie ,ze nasze dziewczyny maja bardzo zdolne dzieciJa chyba moge sie równiez podpiac pod Was,co prawda u nas do zakonczenia roku jeszcze miesiac i mój synus nie bedzie mial zadnej sredniej,poniewaz tutaj tego nie ma,ale jest jednym z lepszych uczniów w klasie,a z matematyki jest najlepszy,cieszy mnie to podwójnie,poniewaz jako obcokrajowiec ma caly czas jeszcze braki w jezyku,a mimo to radzi sobie tak dobrze,ze jest zaliczany do najlepszych
Natalia masz wspanialgo syna,musisz byc z niego bardzo dumna,ciesze sie razem z Wami,ze w piatek bedziecie odbierac list pochwalny


Dziękuję Kingo i Tobie też gratuluję zdolnego syna i to podwójnie,bo to,że jest obcokrajowcem wymaga od niego o wiele większego nakładu pracy!

Odpowiedz na/ edytuj Popołudniowe ploteczki