Poznajmy się

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Poznajmy się

Termar napisał(a):

tokijka napisał(a):

Termar masz bardzo ciekawe ,przepisy i bardzo Ci za nie dziekuje.
Ja mieszkam juz ponad 19 lat za granica w UK i Japonii, jako ,ze bylam mloda gdy wyjechalam wiekszosc moich kulinarnych umijetnosci nabylam za granica.Na tej stronie ciesza mnie przepisy na potrawy ktore jadlam w Polsce ale juz zapomnialam lub nigdy nie znalam przepisu.Ciesze sie tez bardzo gdy ktos pomaga przystosowac przepisy na polski grunt.....Licze na owocna wspolprace.


Mam nadzieję, że okażę się pomocna, zarówno ja, jk i przepisy, które tu zamieszczę...
Nie jestem na tej stronce długo, ale zauważyłam tu miłą, serdeczną atmosferę (chociaż na początku, po wstawieniu pierwszych przepisów ....ale to było, minęło, nie ma co do tego wracać..)- ciepły stosunek do innych, brak wywyższania się i spokój... którego nie ma na innych portalach..a muszę się przyznać.... że jestem na bardzo wielu....na niektóre zostałam zaproszona, na inne tak samo jak i na ten sama weszłam....

Mam nadzieję, że wszystkie przepisy będą wspaniałe i wyjdą super..nawet w Japonii..bo jak napisałam przy szarlotce na lanym cieście nie wyszła, nie mieli krupczatki..i dodali podwójną ilość mąki ziemniaczanej...Ale już następnym razem, po dostarczeniu im krupczatki - wyszła wspaniała.. Pozdrawiam.

o to ze nie bede przy Twoich przepisach szpetnie klac po japonsku to nie ma nawet mowy bo tu za bardzo przeklenstw nie ma,a i ja jakos sie na tej soi wyciszylam i eksperymentuje mi sie latwiej

Odpowiedz na/ edytuj Poznajmy się